Аграрії позичили $70 мільйонів, вкрали зерно і втекли в Прибалтику

Криминал

пн, 08/04/2019 — 17:49

Власника одеського холдингу «Агроинвестгруп» Миколи Кучеренка та його сина Віталія оголосили в розшук.

Відповідна інформація з’явилася у відкритій розшукової базі Міністерства внутрішніх справ України. Бізнесмени підозрюються у привласненні чужого майна в особливо великих розмірах (частина 5 ст. 191 КК України), санкцію на їх затримання дав суд, повідомляє Думська.

Микола і Віталій Курченко ще в січні залишили Україну і зараз перебувають у столиці Латвії Ризі.

ТОВ «Агроинвестгруп» є одним з найбільших сільгоспвиробників Одеської області. Компанія обробляє понад 30 тисяч гектарів в Одеській області і володіє двома десятками елеваторів. ТОВ входить в бізнес-групу, якій належить Одеський масложиркомбінат, готельний комплекс «Аркадія-плаза» і безліч інших підприємств.

З кінця минулого року компанія перестала розраховуватися за контрактами і погашати банківські кредити, заборгованість по яких становить не менше 70 млн доларів США. Серед кредиторів холдингу — ряд міжнародних агротрейдер і великих банків.

У лютому цього року з шести елеваторів Одеської області, власником яких є «Агроинвестгруп», пропало зерно, що належить ПАТ «Аграрний фонд».

У результаті державі, що володіє 100% акцій ПАТ, було завдано збитків у розмірі 200 млн грн.

Мова йде про підприємства «Березівський елеватор», «Білгород-Дністровський елеватор», «Ізмаїльський елеватор», «Рауховский елеватор», «Алиягский елеватор», «Заплазский елеватор».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Источник

Добавить комментарий