Чесно: На рекламу фейкових роликів про «Зеленском-наркомана» витрачають десятки тисяч доларів

Криминал, Общество

У соціальній мережі Facebook з порушенням поширюють рекламні ролики про кандидата Володимира Зеленском, в яких його називають наркоманом і некомпетентним для посади глави держави.

Про це в ефірі Громадського ТБ заявив аналітик руху ЧЕСНО Ігор Фещенко.

За словами аналітика, в роликах порушення хоча б тому, що їх поширюють з початку квітня, тобто ще до офіційного оголошення результатів першого туру, що заборонено. Фещенко сказав, що в основному мова йде про роликах двох характерів.

«Одні про те, що Зеленський наркоман, це подається як доконаний факт. Відправляють навіть у полі типу «журналістів», які підходять до людей і запитують, чи це добре, якщо наркоман стане президентом. В рекламу таких повідомлень укладається за 500 тис. доларів і більше — в одне повідомлення. А таких сторінок принаймні є з десяток», — розповів Фещенко.

У інших роликах розповідається про некомпетентність Зеленського.

«Ще з 1 квітня, фактично як тільки почали рахувати голоси, вже були запущені рекламні ролики, створені заздалегідь, за участю акторів. Ці ролики спрямовані на доведення факту некомпетентність і недосвідченість Зеленського. Там лікар без досвіду оперує, пілот без досвіду веде літак, головнокомандувач без досвіду», — заявив аналітик ЧЕСНО.

Є багато сторінок і пабликов в Facebook, які поширюють ці ролики, вважає Фещенко.

«Юридично довести, що це йде з команди (Порошенко) неможливо. Але ця реклама є, вона дорого коштує, на неї витрачають десятки тисяч доларів тільки на пряму оплату Facebook», — сказав Фещенко.

Він пояснив, що зараз політичні гравці вже навчилися обманювати Facebook.

«Facebook зараз вимагає авторизацію, ідентифікацію особи, платить за рекламу, але навчилися її обходити. Наприклад, рекламу «міністерства бариг» оплачує «міністерство бариг», неіснуюча організація. Такі організації вже навчилися обходити навіть правила Facebook», — резюмував він.

«>

10.04.2019
06:39
Источник

Добавить комментарий