Фінансова компанія з сумнівною репутацією знову атакує одеські заправки

Криминал, Общество

Раніше ми писали про те, що діючу мережу автозаправок «Мустанг» з восьми станцій, розташованих в Одеській області, більше двох років намагаються забрати у законних власників.

Вони зв’язують активні дії рейдерів з ТОВ «Фінансова компанія» Централ Капітал». Полювання за нерухомим майном ЧФ «Мустанг» йде за участю «чорних реєстраторів» і «опівнічних нотаріусів», дії яких фактично залишаються безкарними.

Після скасування Одеським окружним адміністративним судом 9 березня 2017 р. всіх рішень про реєстрацію права власності на нерухоме майно ПП «Мустанг», ТОВ «Ніагара» та кількох інших підприємств за ТОВ «ФК «Централ капітал» і ТОВ «Сфера бізнесу», які виграли позов підприємства прийняли рішення про продаж своїх об’єктів нерухомості ТОВ «Люнакс». Воно, у свою чергу, передало їх в іпотеку Партнерства з обмеженою відповідальністю «Серфінг Сістемс ЛП».

Однак 04.04.2017 року ТОВ «Люнакс» дізналося, що належне йому нерухоме майно зареєстровано за ТОВ «Мегатрейд 2017», яке стало власником на підставі договорів купівлі-продажу, яких ТОВ «Люнакс» в особі директора Бевзюк Тетяни Михайлівни не укладало. Загальні збори засновників товариства в особі Кульбаки Антона Валерійовича, Бевзюк Тетяни Михайлівни та Фролівського Геннадія Георгійовича нікому дозволу на відчуження спірного майна не надавала і не уповноважував на це жодна особа.

Виявивши зазначені факти, ТОВ «Люнакс» звернулося в правоохоронні органи та до суду. За даним фактом Малиновським відділом поліції р. в Одесі ГУНП в Одеській області, а також Управлінням СБУ в Одеській області були порушені кримінальні провадження.

При проведенні оперативно-розшукових заходів під час досудового розслідування було встановлено, що за адресою реєстрації ТОВ «Мегатрейд 2017» р. в Дніпро, по вул. Набережна, 108, кв. 84 такої юридичної особи не існує і ніколи не існувало, як не існує і квартири № 84. Також встановлено, що директор і засновник ТОВ «Мегатрейд 2017» Бушанський Роман Олегович за адресою р. Дніпро, вул. Травнева, 22 ніколи не жив і не живе. Козаків А. В. діяв нібито від імені ТОВ «Люнакс» на підставі довіреності, посвідченої нотаріусом р. Москви Руденко Л. П. 10.03.2017, якої насправді не існує. РНОКПП Казакова А. В., (2711000116), який він пред’явив нотаріуса, насправді належить громадянину України Легуши Владиславу Павловичу 23.03.1974 р., проживає в м. Суми. У відтиску печатки ТОВ «Люнакс на договорах була допущена помилка у коді підприємства. Тобто всі документи були грубо підроблені.

Далі, 03.04.2017 року, на підставі теж підробленого ухвали слідчого судді Приморського районного суду р. Одеси Деруса А. В. зареєстровано обтяження спірного нерухомого майна. В провадженні суду справи такого не було, а сам суддя Дерус А. В. на дату, яка вказана в постанові, перебував у відпустці.

В ході спроби здійснити виїмку оригіналів договорів купівлі-продажу та документів, що стали підставою для їх укладення, виявилося, що нотаріус Павловська Р. А. нібито віддала всі документи, на підставі яких були здійснені оспорювані реєстраційні дії, особі по імені Одеський Роман Миколайович. Нотаріус надала копії постанови Приморського районного суду р. Одеси від 03.04.2017 року по справі про вилучення оригіналів документів, копію опису вилучених документів та копію протоколу доступу до речей і документів. Насправді, як і попередню постанову, постанову про вилучення документів також було підробленим. Так чи інакше, але з вини Павлівської Р. А. зазначені документи на даний момент втрачено.

В подальшому ТОВ «Мегатрейд 2017» уклав договір оренди на все нерухоме майно з МПП «АБ «Лексус» (код ЄДРПОУ 30542908). 23 травня 2017 р. МПП «АБ «Лексус» на підставі цього договору оренди, при підтримці великої кількості невстановлених осіб у камуфляжній формі, намагався вторгнутися в приміщення автозаправних станцій. За даним фактом Чорноморським відділом поліції було порушено кримінальне провадження.

Продовження слідує…

«>

09.04.2019
19:43
Источник

Добавить комментарий