Кампанію Зеленського оплачують партнер Коломойського і банкіри Арбузова, – ЗМІ

Криминал, Общество

Серед спонсорів кандидата в президенти Володимира Зеленського є представники найближчого оточення екс-президента Віктора Януковича.

Про це повідомляють ЗМІ.

Так, серед фінансових донорів Володимира Зеленського названий партнер Ігоря Коломойського, який вважається тіньовим керівником штабу Зеленського, – Андрій Богдан. В якості підтвердження впливу Богдана в публікації називається те, що його партнери – адвокати Валентина Стародубцева і Дмитро Барабин перевели у виборчий фонд Зеленського по 400 тисяч грн.

Також в публікації йдеться про те, що рахунок виборчого фонду Володимира Зеленського відкритий в банку «Глобус», а член його спостережної ради – Василь Бортник – перевів Зеленському 1,3 млн грн.

«Реальними власниками банку «Глобус» є Сергій Мамедов і Валерій Прохоренко. Мамедов на посаді голови «Укргазбанку» видавав безповоротні кредити Курченко на більш ніж 700 млн грн. А Прохоренко – був найближчою довіреною особою Арбузова, заступником голови НБУ та куратором створення телеканалу Арбузова БТБ, на запуск якого з бюджету було вкрадено 220 млн грн», – йдеться в статті.

Також в публікації згадується Тимур Миндич – партнер Ігоря Коломойського, який відповідає за його медіа-імперію. За словами авторів, він входить до складу засновників Green Family LTD, «материнського офшору «квартального» бізнесу Зеленського». Раніше згадувалося, що Зеленський їздить на автомобілі, оформленому на Миндича. Як пишуть «Пристрасті», дружина Тимура Миндича – росіянка Алла Вербер, у якої є бізнес у Москві та Петербурзі.

«>

10.04.2019
11:37
Источник

Добавить комментарий