Керченський міст закриють вже з 1 травня — ЗМІ

Криминал, Общество

Автомобілісти і перевізники шоковані, оскільки, якщо рух на Кримському мосту буде закрито, їм доведеться користуватися поромами, що призведе до масштабних фінансових втрат.

Рух по Керченській (Кримському) мосту перекриють вже з 1 травня. В Асоціації вантажних перевізників та експедиторів Криму надходять звернення автомобілістів, які пишуть про раптову появу табличок із зазначенням про швидке припинення руху.

Про це повідомляють росСМИ, передає портал Today.ua.

«Перевізники кажуть, що по той бік мосту бачили інформаційні таблички, і інспектори ДАІ попереджали їх, що буде закриття мосту, і навіть про те, що знову мобілізуються пороми. У нас була просто купа звернень», — повідомив голова Асоціації Анатолій Цуркін.

За словами водіїв, рух по мосту буде закрито на все літо.

Автомобілісти і перевізники шоковані, оскільки, якщо рух на Кримському мосту буде закрито, їм доведеться користуватися поромами, що призведе до масштабних фінансових втрат.

Спочатку в росСМИ повідомляли, що міст буде закритий тільки для великовантажного транспорту.

Пізніше з’явилося нове роз’яснення — рух закриють з червня 2019-го, коли встановляться температури більше +32 градусів за шкалою Цельсія.

Багато росіян за роки будівництва Кримського моста через Керченську протоку визнали, що насправді він не потрібен ні РФ, ні Україні.

Незважаючи на запуск повноцінного автомобільного руху по Кримському мосту у травні-вересні 2018-го, ціни в оккупированнном Криму вперто повзуть вгору.

Згідно з даними Крымстата, за рік продукти на півострові подорожчали майже на 9%. Найбільше зросли ціни на цукор, яйця, м’ясо і птицю.

Деякі оптимісти сподіваються, що запуск залізничної частини переправи вирішить проблему із зростанням цін. Але більшість кримчан не впевнені, що їх життя від цього покращиться.

Як анонсувалося раніше, перший потяг по Кримському мосту пройде 8 грудня 2019 року. За словами російського політолога Михайла Делягіна, залізничне сполучення через Кримський міст в кращому випадку може сповільнити, а не зупинити зростання цін на півострові.

Тим часом інженер-мостобудівник Георгій Росновский застерігає пасажирів від поїздок в таких складах — поїзд може зійти з рейок через перекосу поперечки конструкції.

«>

10.04.2019
13:11
Источник

Добавить комментарий