Кіровоградські чиновники «проморгали» змову на тендері щодо ремонту тротуарів

Криминал

У Кіровоградській області управління житлово-комунального господарства виконкому Світловодської міськради провело тендер на закупівлю ремонтних робіт міських тротуарів із заявленою сумою в півмільйона гривень за можливу змову учасників – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-05-23-001881-a.

На тендер подали заявки ФОП Черняк Максим Миколайович та ФОП Івашина Едуард Васильович.

Проаналізувавши тендерні пропозиції приватних підприємців, вдалося з’ясувати, що на момент подачі заявок для участі в тендері суб’єкти господарювання були пов’язані фінансово-господарськими відносинами, а також одночасно залучали для виконання робіт одного і того ж субпідрядника.

Крім того, учасники спільно використовували загальний номер телефону.

Також, крім іншого, в базі даних і аналітики системи електронних закупівель «Prozorro» «Сlarity Project» є інформація про взаємозв’язки ФОП Черняка Максима Миколайовича (https://clarity-project.info/edr/3066608893/relations-map) та ФОП Івашини Едуарда Васильовича (https://clarity-project.info/edr/2519116514/relations-map).

Всі перераховані факти вказують на можливу змову учасників аукціону.

Якщо Вам відомі факти порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 

 

Теги: Світловодський міськрада, тендер, Черняк Максим Миколайович, Івашина Едуард Васильович

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Добавить комментарий