На честь загиблих на Донбасі одеситів висадили дерева: фоторепортаж

Криминал

На честь полеглих на фронті російсько-української війни на Донбасі одеситів школярі висадили алею молодих дубів.

Пам » ятний захід відбувся 6 квітня у паркові Горького. Там діти, небайдужі випускники та військові висадили ще 40 саджанців молодих дубів. Загалом 109 дерев на алеї символізують 109 полеглих одеситів на Донбасі.

«Наші побратими, які родом з Одещини, віддали за наше мирне небо найдорожче — своє життя. Тож ми хочемо закласти цю алею у вічну пам’ять про цих мужніх і сильних духом чоловіків. Мені приємно, що нас підтримало так багато небайдужих людей, які долучилися до акції», — розповів один із організаторів акції ветеран АТО Сергій Гуцалюк.У Всесвітній день здоров’я десятки людей цілими батьківщинами взяли участь у висадці молодих саджанців дубів, які здавна символізують силу, могутність та незламність. До роботи долучилися як дорослі, так і зовсім маленькі дітки, інформує Міноборони України.

Були присутніми і матері загиблих хлопців, зокрема Миколи Руденка на псевдо «Рудік», В ячеслава Кирилова на псевдо «Козак» та Олексаднра Кутузакія на псевдо «Кутуз».

«Мені довелося відпроситися з лікарні, щоб посадити дерево в пам’ять про мого сина. Це важлива акція, адже, як кажуть, пам’ять про людину має жити не в граніті, а в наших серцях та в живих рослинах, тож хай ростуть ці дубі і кожної весни їх зелене листя нагадуватиме нам наших героїв, — поділилася мати загиблого В ячеслава Кирилова «Козака» Світлана Степанівна.

Ініціювали подію побратими полеглих воїнів, а саме учасники АТО (ОНС) «Екологічний десант».
«Пам’ять та спогади залишаються нам. Дякувати Богу за те, що Він надає сил пройти життя і поміркувати, хто ми і для чого тут на цій Землі. Господь має плани які тут не завжди зрозуміють , але ми разом, а не поодинокі і ;ми сильні , повинні нести слабості безсилих , а не собі догоджати; До Рим.15:1», — прокоментував військовий Анатолій Бурназакі.

Фото: Наталя Железогло та прес-служба Мінооборони.


Источник

Добавить комментарий