Не буде вихідним: В’ятрович розповів, як потрібно вчинити з 9 травня

Криминал, Общество

9 травня повинен залишитися в календарі як День перемоги над нацизмом, але від державного вихідного в цей день варто відмовитися. Тільки так 9 травня перестануть використовувати проросійські сили для нагнітання протистояння. Вихідний день можна перенести на 8 травня.

Таку думку озвучив глава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

«Поки що 9 травня буде залишатися вихідним днем синхронно з РФ, цей день буде мати російсько-радянський формат і, безумовно, буде використовуватися Росією», — заявив В’ятрович в інтерв’ю Главкому. За словами голови УІНП, у цьому році 9 травня все ще залишиться вихідним, але надалі від такої практики варто відмовитися.

В якості показового прикладу В’ятрович навів 7 листопада — день постійних зіткнень на політичному ґрунті: «Коли вихідним в Україні був день 7 листопада, майже кожен рік в цей день у нас були бійки, сутички, непорозуміння. Після скасування вихідного дня всі забули про те, що 7 листопада може бути днем для політичних протиріч».

«8 травня має бути державним вихідним, і формат відзначення 8 травня зовсім іншою», — вважає В’ятрович. 9 травня він пропонує остаточно закріпити в календарі як день пам’яті. «9 травня повинен залишитися Днем перемоги над нацизмом, в цей день повинні згадувати ветеранів Другої світової, зокрема ветеранів Червоної армії», — підсумував глава УІНП.

«>

10.04.2019
07:35
Источник

Добавить комментарий