Небезпечний олігарх. За Коломойського взялося ФБР

Криминал

пн, 08/04/2019 — 14:28

Федеральне бюро розслідувань веде розслідування проти олігарха Ігоря Коломойського щодо можливих фінансових злочинів, включаючи відмивання коштів.

Про це повідомляє видання The Daily Beast з посиланням на три джерела, передає Українська правда.

Видання також зазначає, що Ігоря Коломойського «звинувачували у замовних вбивствах» (в 2015 році), а тепер вважають покровителем кандидата в президенти, коміка Володимира Зеленського.

«За даними джерел, слідчі вивчають інформацію про можливих фінансових злочинах, включаючи відмивання коштів. За їх інформацією, розслідування широкомасштабне і триває досить давно», — йдеться в статті.

«Коломойському не були пред’явлені обвинувачення в одному злочині, а адвокат, що його представляє, заявив, що той відкидає будь-які правопорушення», — додається у ній.

«Пан Коломойський категорично заперечує, що він відмивав якісь кошти у США», — сказав Майк Салліван, адвокат юридичної фірми Ashcroft Law Firm, яка представляє інтереси олігарха.

«Він — бізнесмен. Його банк захопило уряд, стверджуючи, що той перебуває на межі краху. Ця інформація виявилася помилковою», — додав адвокат.

«Прокуратура США в Північному окрузі Огайо бере участь у розслідуванні, оскільки Коломойський має там інвестиції», — пише газета з посиланням на Kyiv Post.

За даними The Financial Times, олігарх зараз живе в Тель-Авіві (Ізраїль). Експерти в правоохоронних органах стверджують, що його нинішнє місце перебування може ускладнити будь-які спроби США про екстрадицію.

«The Daily Beast» також наводить слова Джонатана Брансона, який працював у посольстві США в Києві і був старшим аналітиком по Україні в Кризовій Групі (Crisis Group): «Я думаю, що Коломойський дуже небезпечний… Він, ймовірно, один з найбільш небезпечних олігархів, тому що він один з тих, хто готовий забруднити руки».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Источник

Добавить комментарий