«Ноїв ковчег»: у Порошенка оцінили експертів Зеленського

Криминал, Общество

Колишній глава Служби безпеки України Ігор Смешко, якому пророкують цю посаду в разі перемоги на президентських виборах в Україні шоумена Володимира Зеленського, від цієї пропозиції відмовився. Раніше повідомлялося, що на зустріч до Зеленському ходив екс-кандидат у президенти Анатолій Гриценко.

Про це під час брифінгу заявив речник штабу Петра Порошенка Олег Медведєв.Він, зокрема, прокоментував інформацію про можливий склад команди Володимира Зеленського та деталі його програми, які потрапили в мас-медіа і навколо яких вже розгорівся скандал. «Позиція кандидата в президенти Зеленського нагадує рівняння з суцільними невідомими. Склад свити, яка буде „грати короля“, викликає інтерес», — зазначив він і додав, що склад експертів, які консультують кандидата, нагадує «Ноїв ковчег».

«Одні — прихильники північноатлантичної інтеграції, інші декларували належність до «русского мира» або публічно жалкували про СРСР. Один з експертів був керівником громадської організації «Вітчизна-Русь», — сказав Олег Медведєв і додав, що це не може не викликати занепокоєння.

Він також підкреслив, що до цих пір не зрозуміла позиція кандидатів щодо вступу України в НАТО. Зазначивши, що з цього приводу у програмі Зеленського згадано проведення референдуму, спікер додав: «Знає кандидат, що інша безопастностная система (крім НАТО. — Ред.) — Ташкентський пакт, контрольований Росією… Формально членство декларувати можна, але буде над цим вестися активна робота? Тут потрібно стукати у багато дверей. Я не маю на увазі кремлівські ворота».

Також спікер заявив, що в штабі Петра Порошенка будуть наполягати на публічних дебатах. «Не можна підмінити кандидата свитою, а програмне бачення — заявами штабу, та й до того ж суперечливими. У нього (Володимира Зеленського. — Ред.) немає ніякої ступеня готовності очолити країну в такий складний час. Тому ми наполягаємо на обов’язкових дебатах», — зазначив він.

За словами Олега Медведєва, в графіку президента України Петра Порошенка 19 квітня в 20:00 заплановано участь у прямому ефірі на «Громадском», як того вимагає закон про вибори президента. Також глава держави має намір прибути і на НСК «Олімпійський» 14 квітня.

«Він буде на стадіоні 14 квітня о 14:14. Повторно звертаємося до Володимиру Зеленському із закликом не ховатися і прийти на дебати. Як і в студії „Громадського“. І розкрити свою невідому позицію з актуальних питань і стратегії розвитку України», — зазначив Медведєв. За його словами, Петро Порошенко готовий прибути на стадіон і 19 квітня, проте з однією умовою — щоб час зустрічі з опонентом не збігалося з дебатами на «Громадском».

«>

10.04.2019
14:25
Источник

Добавить комментарий