Пальчевський Зеленського з’їздив до Москви поговорити за об’єднання з Росією

Криминал

пн, 08/04/2019 — 19:35

Бізнесмен Андрій Пальчевський, що є власником клініки Eurolab, де здавав аналізи Володимир Зеленський, оголосив на пропагандистському каналі «Росія-1» про «перспективу перезавантаження відносин» між Україною і РФ.

Таку заяву він зробив перед першим туром президентських виборів в Україні у пропагандистській програмі «60 хвилин», передають Літери.

Так, спочатку Пальчевський коментував поїздку нардепа Юрія Бойка і кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука на переговори з російським прем’єром Дмитром Медведєвим. Бізнесмен висловив думку, що треба «починати знаходити спільну мову».

«Я нічого не бачив поганого в тому, що коли хтось має починати знаходити спільну мову. Час розкидати каміння, час збирати каміння. Час ненавидіти, але і час любити. Так написано в Писанні. Ми прекрасно розуміємо, що 2019 рік в історії нашої країни (України, — ред.) дає нам обом країнам, до речі, перспективу перезавантаження відносин. Американець Курт Волкер (представник Держдепартаменту США по Україні, — ред.), якого зараз називають головною дійовою особою на території України та Східної Європи, каже, що особисті стосунки між президентом Путіним і президентом Порошенко не можуть бути легко вирішені. І тому багато людей зараз використовують цю тезу. Я вірю в те, що люди, які прилітають, відлітають, і я сподіваюся, колись і ви до нас прилетите — не можемо ж ми знаходитися в тому стані, в якому дві країни знаходяться не протягом п’яти років, а як мінімум 15 років», — оголосив Пальчевський.

По ходу програми він також назвав Росію «великою країною».

Так, закликаючи російських пропагандистів вживати «на Україні» замість «в Україні», Пальчевський заявив: «Росія велика-велика країна. Ми чекаємо від неї маленьких поступок, в тому числі на людському рівні».

Коментуючи лідерство Володимира Зеленського на президентських виборах в Україні, бізнесмен запевнив, що шоумен не пов’язаний з олігархами. «Феномен Зеленського пов’язаний не тільки з тим, що він як би не належить ні до одного з кланів. Народ України вже надивився на всіх інших, які на 100 % належать. Тому шукають нове обличчя», — повідомив він.

Наостанок Пальчевський знову заявив про можливість «щасливого дня возз’єднання» України з РФ.

«Що я хотів сказати: в Україні в 2019 році є можливість переходу від старої, а саме олігархічної форми правління, до нової. Перше – це Володимир Зеленський, який лідирує, який найменше асоціюється з олігархатом. І друге: ображена Юлія Тимошенко, яка, як ми сподіваємося, українці – посадить своїх кривдників, старих олігархів у в’язницю. І останнє найголовніше: чим більше і грубіше ви будете лаяти Україну, тим далі ми будемо від нашого щасливого дня возз’єднання. Я дуже вас прошу», — сказав Пальчевський.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Источник

Добавить комментарий