Порошенко найняв муд@ків на роль політтехнологів, які наплювали нам в душу, — блогер

Криминал, Общество

Я спочатку думав, що це фейк. Знаєте, коли одна сторона спеціально запускає компромат про себе, який легко спростовується і заодно нівелює цілу купу реального лайна навколо маніпулятора.

Про це сьогодні пише у Фейсбуці засновник & CEO Creative States Ілля Кенигштейн.

Але потім я прочитав, що це не фейк, а піар-хід штабу Петра Порошенка. І я розумію, що той, хто цю кампанію розробив, весь цей штаб, з усіма його крутими піар-технологами — тільки що наплював у душу всім, хто:

1. Вважає себе інтелігентною людиною, вміє мислити і оцінювати ситуацію не з позиції оскаженілих популістів.

2. Відносить себе до середнього класу, враховуючи реальні макроекономічні показники і тенденції розвитку.

3. З повагою ставиться до протилежної точки зору опонента, не дозволяючи собі скочуватися в світ примітивних тотемів взаємних звинувачень, класової ненависті, шовінізму та інших срачей, якими ми і так багаті.

Порошенко найняв мудаків на роль політтехнологів. Які ось цим плакатом з Путіним його просто підставили.

І мені дико шкода, що так сталося. Тому що від нього я чекав чесну боротьбу — до фіналу.

Адже він завжди намагався позиціонувати себе використовуючи аргументи, а не емоції. І у другий тур він вийшов завдяки виключно собі, а не своїм політтехнологам. Собі і своїм аргументам, спрямованим на об’єднання суспільства.

А те що я бачу зараз — не об’єднує, а розколює країну. Ділить нас всіх на «правильних» і «неправильних», використовуючи для цього найбільш примітивні і ниці методи, на рівні Північної Кореї. Хто не зі мною — той ворог.

І якщо для обивателів такий розклад — ок, то для мене і для багатьох представників інтелігенції це зовсім не ок. Це жесть.

Чинний Президент не може так чинити. Це вкрай безвідповідальний крок. Це показує ставлення до свого народу. Маркує зрадниками всіх проголосували за Зеленського.

Так робити не можна! Потрібно завжди залишатися людиною до кінця. З повагою до всіх проголосували.

«>

10.04.2019
17:33
Источник

Добавить комментарий