Порошенко особисто сприяє членам «родини» Путіна, – Лещенко

Криминал, Общество

За інформацією народного депутата Сергія Лещенка, президент України Петро Порошенко зняв санкції з Молдавського металургійного заводу, який контролює близький до президента РФ Володимира Путіна російський мільярдер Алішер Усманов.

Про це Лещенко 8 квітня написав у блозі на «Українській правді».

«Петро Порошенко придумав рамку на другий тур виборів: «або я збережу влада, або Путін візьме реванш». Свою стратегію Порошенко будує на страху, який повинен паралізувати виборця. Все так, тільки Порошенко сам особисто сприяє членам сім’ї Путіна. У березні, за кілька днів до виборів, Петро Порошенко виключив з санкційного списку України Молдовський металургійний завод, який знаходиться в місті Рибниця на території підконтрольного Москві Придністров’я.», – пише депутат.

За інформацією Лещенка, цей завод контролює близький до президента РФ російський мільярдер Алішер Усманов.

“Усманов особисто близький до Путіна, дружина олігарха Ірина Вінер-Усманова – тренер з художньої гімнастики Аліни Кабаєвої, вона і її чоловік неодноразово нагороджувалися Путіним вищими нагородами РФ. І тепер нагородити Усманова вирішив і Порошенко, віддавши йому на відкуп українських брухтовиків», – підкреслив Сергій Лещенко.

Він зазначив, що цей завод поставляє метал в Росію, в тому числі для виконання оборонного замовлення. Після зняття санкцій підприємство буде скуповувати в Україні металобрухт на шкоду українським заводам, переконаний Лещенко.

За словами політика, Порошенко також пом’якшив санкції щодо компанії «Петер-сервіс», яку проект WikiLeaks викрив у співпраці з ФСБ і яка теж належить Усманову.

«Історія з Усмановим – тільки верхівка процесів, які йдуть вже не перший рік, і за риторикою «Геть від Москви» ховають стратегічне співробітництво чинної влади з оточенням Путіна», – заявив народний депутат.

«>

09.04.2019
19:49
Источник

Добавить комментарий