Порошенко здав аналізи фахівцям VADA

Криминал, Общество

За словами глави держави, це можливість зняти будь-які питання щодо об’єктивності результатів тесту.

Кандидат у президенти України Петро Порошенко в середу, 10 квітня, здав аналізи представникам антидопінгової організації VADA на НСК Олімпійський. Про це він розповів журналістам після медобстеження. Трансляція здійснювалася на сторінці Порошенко в Facebook.

Президентотметил, що здача аналізів перед дебатами — не його ініціатива, а пропозиція його опонента Володимира Зеленського. Разом з тим Порошенко зазначає, що ця процедура є важливою.

«Пропозиція Кличка здати аналізи найавторитетнішою добровільної антидопінгової асоціації VADA — це прекрасна можливість зняти будь-які питання щодо об’єктивності результатів тесту на вміст заборонених речовин», — вважає Порошенко.

Порошенко також підкреслив, що не знає вартості проведення аналізів, так платив за них не він.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський відмовився здавати аналізи представникам VADA. Після цього до офісу Зеленського приїхав Автомайдан з вимогами пройти тест на алкоголь і наркотики.

Як відомо, здача аналізів на алкоголь і наркотики було одним з вимог Володимира Зеленського для участі в дебатах. Після цього обидва кандидати здали аналізи. Однак, як виявилося, довідка про результати аналізів Зеленського була видана «заднім числом», що пізніше в клініці пояснили випадковою помилкою.

«>

10.04.2019
15:21
Источник

Добавить комментарий