Прокуратура повідомила про розкриття жорстокого вбивства трирічної давності в Гатному

Криминал, Общество

Співробітники прокуратури Київської області разом з органами поліції Києво-Святошинського району змогли розкрити злочини, які були здійснені кілька років тому.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури регіону на своїй сторінці в Facebook.

Відзначається, що мова йде про навмисне вбивство і незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинених за попередньою змовою групою осіб, сполученому з насильством.

«Встановлено, що у квітні 2016 року 24-річний підозрюваний спільно з невстановленою досудовим слідством особою і двома обвинуваченими (обвинувальні акти їм були вручені за вчинення зазначених злочинів у вересні 2016 року і зараз триває судовий розгляд) знаходився в автомобілі потерпілого у сел. Гатне Києво-Святошинського району Київської області», — йдеться в повідомленні.

З метою заволодіння його авто зловмисник став душити жертву, а інший — утримував його. Однак, потерпілий вирвався і вибіг з салону автомобіля.

Потім двоє з них наздогнали його і завдали близько 20 ударів ножем у шию, грудну клітку і живіт, при тому, що один співучасник злочину – тримав хлопця, щоб він не чинив опору. На цьому вони не зупинилися і завдали потерпілому ще 20 ножових ударів. Надалі заволоділи автомобілем жертви.

Від отриманих тілесних ушкоджень на 13 день перебування в лікарні потерпілий помер.

Повідомляється, що 13 березня 2019 року підозрюваного у скоєнні зазначених злочинів затримали у Вінницькій області під час нападу на співробітника поліції.

Києво-Святошинської місцевою прокуратурою затриманому повідомлено про підозру у ч. 2 ст. 115 КК України, тобто у вбивстві, вчинений з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб та за ч. 3 ст. 289 КК України, а саме незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з насильством, небезпечним для життя і здоров’я потерпілого.

Скріншот: Facebook/Прокуратура Київської області

«>

09.04.2019
18:28
Источник

Добавить комментарий