«Щури» Гаранта. Одеса, Порошенко і жадібність

Криминал, Общество

Петро Олексійович Порошенко давно відомий своєю паталогической скупістю. І дуже давно вважає це своїм достоїнством. Однак маніакальна жадоба поки ще «гаранта» зіграла з ним в підсумку дуже злий жарт…

Не будемо перераховувати, з якими нині проблемами зіткнувся Порошенко. Катастрофічна втрата рейтингу і катастрофічний антирейтинг дуже сильно вдарили по «Портрета», тим більше, якщо згадати, з яким рейтингом і в тому числі і довіри починав Петро Олексійович своє перебування у кріслі глави держави п’ять років тому.

Але останні посили «гаранта» про те, що він все зрозумів і більше не буде, дали грунт для роздумів на тему, що Порошенко так і не зрозумів, що, власне, сталося….

Від Петра Олексійовича побігли люди. Можна, звичайно, асоціювати поки ще діючого гаранта з кораблем, а зрадників Петра Олексійовича — з щурами.

Однак слід зазначити, що щурів навколо себе п’ятий президент України наплодив сам, але наїдалися лише найбільш нахабні, давно приручені Петром Олексійовичем.

А менші представники цього виводка теж хотіли скуштувати свій шматочок, однак Петро Олексійович мабуть вирішив тримати їх голодними. Та прорахувався…

Про те, що в Одесі відбуваються дивні події, які грають зовсім не на руку Петрові Олексійовичу, автору цих рядків було відомо ще кілька місяців тому.

У цьому приморському місті у Петра Олексійовича з самого початку його каденції були нюанси з порозумінням. Тут завжди любили торгуватися і непогано ставилися до тих, хто приймає місцеві правила і дає заробляти іншим.

А Петро Олексійович чомусь вирішив, що може «прогнути» всю місцеву «еліту» під себе, за звичкою погрожуючи проблемами з силовими структурами та іншими неприємностями. А такого в Одесі ніколи не любили…

Геннадій Чекіта

Є в Одесі такий депутат від БПП на прізвище Чекіта. Чоловік у минулому складний, як зараз прийнято говорити, з непростою біографією і іншими огріхами молодості. Але це не дивно, бо в оточенні Петра Олексійовича таких громадян досить багато, і не тільки в Одесі. Так от, поставив Петро Олексійович перед однопартійцем Чекитой складну, але розв’язувану задачу — забезпечити потрібний результат на виборах і побути тіньовим куратором у всіх процесах на користь свого президентства.

Петро Олексійович так вчинив тому, що хоч і були у нього домовленості з Геннадієм Трухановим та іншими місцевими впливовими особами на предмет підтримки Петра Олексійовича на виборах, довіри до пана Труханова Петро Олексійович не відчував. А Чекіта Геннадій Леонідович — людина хоч і складний в плані біографії, зате зручний у використанні, як однопартієць. Тим більше що, як думав Петро Олексійович, нікуди він не дінеться, а за старі грехиЧекиту можна буде і закликати до відповіді…

Фішка в тому, що Чекіта дав Петру Олексійовичу тверді гарантії, що на виборах у нього в Одесі все буде добре, і став від імені Петра Олексійовича по Одесі ходити і розповідати, що він «керманич від Петі», за звичкою прогиная пальці віялом перед одеситами. До речі, «рульових» і «смотрящих» в Одесі завжди було в районі двох десятків усі від когось. І ось зійшлися на одній сходці кілька таких цікавих громадян, і вислухавши Чекиту, кілька переконали його «лягати» під Петра Олексійовича, бо «сьогодні Петя тут, а завтра в Марбельї, а нам тут жити».

Ні, занадто нахабно Петра Олексійовича спочатку кидати не хотіли. Просто вирішили догодити всім великим людям потрошку, так як Одеса — одна, а багато олігархів. Тим більше, що в місті біля моря позиції одного з таких олігархів Коломойського, який поїхав нині погостювати на історичну батьківщину, завжди були сильні через колишнього губернатора за прізвищем Палиця.

Але тут Петро Олексійович не хотів нічого чути і сильно збудився на слово «компроміс», дуже бажаючи «прогнути» Одесу під себе…

Трапилася згубна для Петра Олексійовича річ. Стала у підсумку причиною демаршу губернатора за прізвищем Степанов. Той самий Максим Степанов, який нині герой медіа-простору, як поламав порошенковскую Сітку губернатор і повсталий проти легковажності корупційного єства свого колишнього патрона.

Про цій ситуації багато міг би розповісти вищезгаданий депутат від БПП Геннадій Чекіта. Напевно, він обізнаний про те, хто і як і головне — на скільки «кинув» губернатора Степанова. Який просто зрозумів, що Петро Олексійович його не тільки вирішив «кинути» а ще й посадити як крайнього, і вирішив піти, як кажуть, ва-банк.

Максим Степанов

Максима Степанова просто «кинули». В першу чергу, на гроші. Як на оплату роботи його людей, так і його особисті. При цьому чудово знаючи, що потім від Петра Олексійовича чорта з два дочекаєшся, а перспектива сісти за Сітку і зловживання досить імовірна, Степанов став вимагати гарантій і формату «вранці гроші — увечері — Сітка». І зробив кілька головних помилок, в тому числі і передаючи свої вимоги через вищевказаного «наглядача» від Петра Олексійовича депутата з прізвищем на літеру Ч.

Кажуть, що сам Чекіта дуже скаржився, що з Петра Олексійовича на роботу по Одесі ледве вдалося вибити якісь крихти, а все інше «гарант» запропонував сплатити самому Чеките як «куратора». Ну і запропонував знайти в Одесі ще якихось громадян, які б погодилися фінансувати роботу з виборів на користь Петра Олексійовича.

А щоб краще искалось, «гарант» наслав в Одесу нібито з перевірками (у тому числі і по заводу «Краян» кілька десятків загонів НАБУ, САП і т п. Що не дуже сподобалося місцевим громадянам, більш привествующим інші форми й методи роботи з власниками грошових знаків…

У сухому залишку «кинутий» губернатор заручився підтримкою свого колишнього колеги по прізвища Палиця і, оскільки тихо втекти з країни не вдалося, вирішив трохи повоювати. А от питання — на якому етапі і в якому обсязі до Максима Степанова не дійшли кошти, залишилося відкритим.

Ну А Петро Олексійович Одесу таки втратив на час другого туру. Ні Труханів, ні місцева «еліта» підтримувати Петра Олексійовича не буде. І не тому, що він не дасть грошей. Порошенко давно втратив здатність до якогось компромісу, обклавши країну даниною і всюди розставивши своїх «смотрящих».

Петро Порошенко і Геннадій Труханов

Ситуація до болю для Петра Порошенка смішна. За ці п’ять років він вирішив, що йому повинна вся країна. А витрачатися на любов країни і електорату Петро Олексійович не забажав, поклавши контроль за результатом на таких же, як він сам.

До речі кажучи, подібних Одесі бунтівних вогнищ очікується кілька. Приміром, у Дніпрі, де Порошенко зробив ставку на Андрія Павелка і свого нового друга «Наріка» за прізвищем Нареклешвили, справи у Петра Олексійовича вельми плачевні. Штаб без грошей, «спостерігачі» без оплати, і гроші дуже стрімко пішли кудись «наліво». Вибори, як говориться. все спишуть, а «переможців не судять.

Ось тільки переможцем Петро Олексійович з такою організацією питання і таким зосередженням «щурів» на квадратному кілометрі навколо себе дуже може бути, що й не стане…

Сергій ВЕСЕЛОВ, ОРД

«>

10.04.2019
09:25
Источник

Добавить комментарий