Труханів започаткував передачу одеських вулиць в оренду, — юрист

Криминал

Одеський міський голова Геннадій Труханов започаткував передачу вулиць в Одесі в оренду.

Про це заявив в іронічній манері одеський юрист Вадим Оксюта на своїй сторінці у Facebook.

«Труханів — найкращий заходів, бо започаткував в Одесі передачу вулиць в оренду! На мій погляд, це гарна ідея для наповнення місцевого бюджету! Тому я звернувся до нього з такою ж заявою як ТОВ «Аркадія-Сіті» і прошу передати мені в оренду частину вулиці Пушкінська! Думаю він не відмовить і як своєму бізнес-партнеру Галантернику В. І. допоможе мені! Я також хочу стати рівноправним партнером Труханового і відкрити з ним спільний «бізнес» — поставлю шлагбауми та буду отримувати гроші за проїзд!!!», — написавши Оксюта.

Думаю, що я помилявся щодо Труханового Р. Л.! Він найкращий заходів, бо започаткував в Одесі передачу вулиць в оренду! …

Publiée par Вадим Оксюта sur Lundi 8 avril 2019

 

Нагадаємо, Приморський суд Одеси ухвалив законність, шлагбаума, встановленого ТОВ «Аркадія-сіті» на перетині вулиць Каманіна і Генуезької.

Про це стало відомо сьогодні в ході судового засідання, на якому було зачитано рішення з посиланням на статті цивільного та земельного законодавства, передає кореспондент «Інформаційної хвилі».

Суд не задовольнив позов адвоката Вадима Оксюти до Одеській міській раді та ТОВ «Аркадія-сіті» про незаконне розміщення парковки в Аркадії, а також вимозі знести шлагбауми, які обмежують вільне пересування автомобілів по вулицях Каманіна і Генуезької.

Прийняте судом рішення Вадим Оксюта знаходить неправомірним і вважає, що в Україні правосуддя відсутня повністю, оскільки судді відкрито стають на бік бандитів, які захопили владу. А встановлені шлагбауми з погодинною оплатою — спосіб заробляння грошей для оплати послуг тих самих людей спортивної статури, прозваних «ТІТУШКИ», до допомоги яких вдаються для залякування громадян, не згодних миритися зі свавіллям влади.


Источник

Добавить комментарий