В Україні воює тільки Петро Порошенко і уколовы-бирюковы-пашинський?! — Найєм

Криминал, Общество

Шановні товариші в адміністрації президента. Скажіть, а це вже остання стадія або ще є сенс послати за нарядом швидкої психіатричної? Слухайте, якщо вас там всіх взяли в заручники, натякніть, ми хоч будемо знати.

Про це сьогодні написав у ФБ народний депутат Мустафа Найєм.

Якщо ні, і це все по-справжньому, скажіть, ви там зовсім е..сь?! Ні, ну правда, у вас все добре з адекватністю? Тобто, Труханів, Кернес, Меведдчук, Бойко, Ставицький, яких ви ОСОБИСТО кришували і крышуете — це герої національно-патріотичного руху?!

Мені НЕ подобається Володимир Зеленський, він щось приховує в цьому питанні, і я його не розумію. Але, якщо я не хочу підтримувати ваше злодійство, лицемірство і обман — я теж Путін? Ви серйозно?!

А 60% військовослужбовців, які не підтримали вас на фронті — це путін? Або в країні воює тільки Петро Порошенко і уколовы-бирюковы-пашинський?!

Де були всі ці ваші керативные плакати і білборди, коли вбивали патріотів в Одесі?

Де ви були, коли все живе на своїх телеканалах — за вашою ж вказівкою — знищували Ахметов і Медведчук?

Де, зрештою, транспорт хвалено СБУ, розвідка та інші креативні органи з виразними расследованимями просроссйискости вашого опонента?

Звільніть ви вже нарешті всіх цих ваших тупих, злобних і плоских технологів.

Вони і довели вас до цієї ручки. Зараз вони нічим не відрізняються від Манафорта і Шувалова, ще в 2004-му році поділили Україну на три сорти.

В кінці-кінців, це небезпечно.

Втомилися? Програли? Не виходить? Це не кінець життя. Відійдіть в сторону, створюйте коаліцію і відстоюйте свої погляди в опозиції.

Так, не буде можливості стільки красти, не буде у вас стільки фіров і черг в адміністратора. Але це нормальна практика.

P. S. Все забуваю написати. Кажуть днями в ефірі одного з телеканалів Віктора Медведчука показали смішну чорнуху з моїм скромним участю та моїх колег. Я не знаю, хто автор сюжету, хто в адміністрації за цим стоїть і давав якісь вказівки з цього приводу особисто «перший», але думаю вам буде приємно знати, що всім нам вже не терпиться вручити всім вам персональні путівки в тривалий пішу еротичну подорож.

* * *

Моше Клюгхафт в роботі, — про це написав у ФБ політичний експерт Андрій Головачов.

Ну, ось ми, нарешті, і дочекалися результатів роботи » чорного політтехнолога » Моше Клюгхафта, якого запросив Порошенко.

Як я вже писав раніше , Клюгхафт майстерно розігрує антитезу » або -або» , гіперболізуючи страхи людей

У провостоянии Порошенко і Зеленського використовується страх людей перед початком війни з Росією . Весь південний схід України, де Порошенко з тріском програв, зараз облепливается білбордами, де Порошенко протистоїть Путіну, натякаючи на те , що Зеленський -це провідник політики Путіна, що це війна!

В цілому запропонована Клюгхафтом технологія досить сильна і, можливо, єдино можлива у майже безнадійному становищі Порошенко. Вона ефективно впливає на пенсіонерів і жінок.

Ну, що ж подивимося який відсоток українців поведеться на цю журавлину від Моше Клюгхафта .

«>

09.04.2019
20:14
Источник

Добавить комментарий