Вчені стверджують, що через хмарочосів щороку гинуть мільйони птахів

Бизнес и недвижимость

Хмарочоси проти птахів

Хмарочоси є причиною загибелі більше 100 млн птахів у США кожен рік, пише The Guardian з посиланням на дослідження орнітологів з Корнеллського університету.

Група вчених з Корнельського університету склала список самих основних джерел загроз для птахів в американських містах. Виявилося, що найнебезпечнішим містом для птахів став Чикаго, який вважається однією з американських столиць хмарочосів. При цьому саме через нього пролягає велика кількість міграційних маршрутів перелітних птахів.

Кожну весну і осінь через Чикаго пролітають по 5 млн птахів 250 різних видів. При цьому два рази на рік вони перелітають також з Центральної і Південної Америки через Великі озера в Канаду, а восени вертаються назад на південь.

«Нам потрібно співіснувати з екосистемою, оскільки ми є її частиною так само, як і птахи. Що добре для птахів, добре і для людей», — вважає представник Національного Одюбоновского суспільства, орнітолог Сюзан Элбин.

За небезпеки для птахів на другому місці знаходиться Х’юстон, на третьому — Даллас. Далі йдуть Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Сент-Луїс і Атланта. За словами вчених, птахів приваблюють вогні міста, а вони здійснюють перельоти переважно в нічний час.

Екологи пропонують відключати електрику в будинках у нічний час. При цьому ряд штатів, в тому числі і Нью-Йорк, вже взяли участь у цій акції.

Джерело: Хайтек

Добавить комментарий