Запорізькі медики закупили матеріали у взаємопов’язаних «конкурентів»

Криминал

У Запоріжжі центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ охорони здоров’я провів тендер із закупівлі медичних матеріалів на суму понад 2,3 мільйона гривень у учасників, які могли перебувати у змові, – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-05-10-001418-a.

На торги подали заявки київські компанії ТОВ «Кандія» і ТОВ «Медидея».

Проаналізувавши документи, надані у складі тендерних пропозицій учасників, вдалося виявити факти, які підтверджують, що на момент участі в тендері ТОВ «Кандія» і ТОВ «Медидея» були пов’язаними юридичними особами.

Так, нинішній засновник ТОВ «Медидея» раніше була співзасновником і директором ТОВ «Кандія», а також згодом брала участь у господарській діяльності компанії в якості голови зборів засновників.

Крім цього, обидва учасники використовували один і той же номер телефону, а також зверталися для реєстрації документів до одного нотаріуса.

Також в базі даних і аналітики системи електронних закупівель «Prozorro» «СlarityProject» міститься інформація про взаємозв’язки ТОВ «Кандія» (https://clarity-project.info/edr/36174901/relations-map) і ТОВ «Медидея» (https://clarity-project.info/edr/40687250/relations-map).

Таким чином, всі перераховані факти є ознаками попередньої змови двох компаній-учасників.

Якщо Вам відомі факти порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 

Теги: Канді, Медидея

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Добавить комментарий