«Безкарність закінчується»: одеський політик про несподіваний поворот у справі Труханового

Криминал

Сталося ключова подія в суді над одеським мером Геннадієм Трухановим, яка змінить хід і практично перезавантажить судовий процес за «Краяну» про корупцію у вищих ешелонах Одеської міської влади.

Про це повідомив одеський цивільно-політичний діяч Михайло Кузаконь в ефірі онлайн-каналу «Одеська політична кухня».

«Всі знають, що процес за «Краяну» про корупцію у вищих ешелонах нашої міської влади кваплять . Наше одеське кривосуддя – гнила і корумпована судова система — дуже хотіло до закінчення президентської гонки до 21 квітня закінчити разберательство в першій судовій інстанції. Щоб не потрапити в антикорупційний суд, який повинен запрацювати в середині літа. Але сьогодні сталося ключова подія, яка повинна вплинути на хід процесу. Я думаю, впевненості у цих господарів життя поменшало. Прокурори заявили про зміну обсягу обвинувачення і домоглися перерви. По суті справи процес перезавантаження в цьому суді» ,- прокоментував Кузаконь.

Він повідомив, що незабаром змінений обвинувальний акт будуть досліджувати за новою. І додав, що одеська влада традиційно прагне зобразити у процесі над Трухановим некомпетентність САП і НАБУ. Про це постійно говорить у суді Труханів. І цю картинку генерує злодійська система користуючись тим, що відчуває себе безкарною. Щоб проілюструвати сказане, повідав про одеської специфіки судового процесу.

«Я був свідком у суді. Як там все устрояно? Перед тобою судді, з боків захисники, підозрювані та їх група підтримок. Ти заходиш в судову залу як в лігво ворога. Адже я вважаю, що корупціонери – вороги державності і українського народу. Вони принижують свідків, реально тиснуть на прокурорів САП, і судді дозволяють це робити. Ведуть себе зухвало і по-хамськи, як господарі цього суду», — розповів політик.

Але Кузаконь небезпідставно впевнений, що безкарність обвинувачених закінчується, адже формат взаємовідносини «влада-суспільство» змінюється.

Політик також повідомив, що з-за повороту у справі Труханового одеським суддям доведеться виносити вирок вже після президентських виборів.

«Міській владі доведеться відповідати за всі злочини, які вона накоїла в Одесі. Спуску ми не дамо. І хто б не був наступним Президентом в Україні не був, це буде і його відповідальність в тому числі», — констатував політик.

Одеська політична кухня 9 квітня 2019р

☘ Одеська політична кухня ☘ 9 квітня 2019р тел ефіру 0632520899✔ Михайло Кузаконь, НРУ✔ Ігор Бичков, Сила Людей✔ Олег Михайлик, Сила Людей

Publiée par Одеська політична платформа sur Mardi 9 avril 2019


Источник

Добавить комментарий