Для садів і шкіл Миколаєва знову купили масло у фіктивною одеської фірми. Влада бездіяльна?

Криминал

Незважаючи на нещодавні обшуки і розгляди, пов’язані з закупівлями неякісного масла для шкіл і дитячих садів Миколаєва, чиновники знову зробили закупівлю в одеської фірми «Олімпія-Сервіс».

20 лютого 2019 року почалися обшуки і розслідування в Комунальному виробничому підприємстві по організації харчування в навчальних закладах Миколаївської міськради через закупівель неякісних продуктів, при яких було зафіксовано розкрадання бюджетних коштів.

Мова йшла про постачання неякісного масла для харчування в дитячі садки Миколаєва від фіктивної фірми з Одеси «Олімпія-Сервіс», яке маслом зовсім і не було.

Читати також: Фіктивна одеська фірма «збиралася» постачати продукти харчування в дитячі садки Миколаєва

І ось днями в школи та дитячі садки міста знову закупили масло у того ж постачальника «Олімпія-Сервіс», який раніше був викритий у постачанні маргарину.
Мер Миколаєва Олександр Сенкевич повідомив, що договір з постачальником так і не був розірваний. Але обіцяв, що чиновники будуть стежити за якістю поставок і

Не допустять повторення скандалу з маргарином. Закупівля проведена з-за того, що тендер на закупівлю продуктів молочних на сьогодні дійсний. Для нової закупівлі оголошено новий тендер. До тендеру ми не можемо закупити, а дітей треба годувати.

У свою чергу в поліції повідомили, що продукт, якими годували дітей у садках Миколаєва, не є вершковим маслом, так як частка молочних жирів у ньому становила менше 1%.
2 березня слідчі Слідчого управління ГУНП України в Миколаївській області повідомили про підозру у вчиненні злочинів особам, відповідальним за неналежне харчування дітей у навчальних закладах.

Як буде розвиватися цей конфлікт, ми розповімо пізніше.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: nikvesti.com

 

Теги: Олімпія-Сервіс

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Добавить комментарий