Юрій Крук заплутався в свідченнях

Криминал

Юрій Крук заплутався в свідченнях 09.04.2019

Юрій Крук-молодший

Не так давно на нашому сайті було опубліковано інтерв’ю Юрія Крука-молодшого, представника родини Круків, з якою асоціюють розвиток портового справи в Україні.

Незабаром ми дізналися, що Юрій Крук заявляє, що в інтерв’ю все брехня і не правда, що було дивно, адже саме по собі інтерв’ю створювало досить респектабельний образ пана Крука.

Вирішивши розібратися в ситуації, журналіст редакції спробував зв’язатися з Юрієм Круком, однак це закінчилося безрезультатно. Ми відправили журналіста в місто Чорноморськ, де знаходиться офіс Юрія Крука і компанії «Транс-Сервіс», щоб зустрітися з ним і подивитися на згадуваний у розслідуванні НАБУ міст через Сухий Лиман.

Якщо коротко, то міст через Сухий Лиман, з-за якого НАБУ порушило кримінальну справу, фігурантом якого є Юрій Крук, так і не побудований.

Щодня тисячі чорноморців і одеситів проїжджаючи по аварійної поромній переправі через Сухий Лиман, просто зневірилися і перестали вірити людині, з-за якого міст-довгобуд так і не був побудований, незважаючи на завішані по всьому Черноморску плакати, які сурмлять про небувалих заслуги Юрія Крука.

За мірками Києва Сухий Лиман – це калюжа шириною 30 метрів. Робітники і виконроб також не допомогли нам, вони категорично відмовилися спілкуватися з журналістом. Між тим, кошторисна вартість будівництва склала понад 200 млн. гривень. На що витрачені ці гроші, наразі не відомо.

У мерії Чорноморська нам також не прояснили ситуацію. Захід на місці не виявилося. Зате відділ внутрішньої політики люб’язно вказав адресу адміністратора Юрій Крука. Раніше Юрій Крук був заступником мера міста. У чому була його робота і яким саме планами Крука крім будівництва кінотеатру завадив діючий мер міста, навіть після інтерв’ю Юрія Юрійовича залишилося незрозуміло.

Прийому у Юрія Крука ми чекали три дні. Його прес-секретар, хтось Смирнова, раз за разом переносила час інтерв’ю.

Зате 14 березня стало відомо, що Юрій Крук провів закриту прес-конференцію. Судячи з публікацій про прес-конференції, Юрій змінив свою думку про інтерв’ю, яке він нібито не давав. Дослівно: «інтерв’ю, яке складається із добірки явних фейків, перемішаних з моїми постами в соцмережах». Тобто за кілька тижнів інтерв’ю стало не «абсолютною брехнею», а «підбіркою правди і фейків». Щоб допомогти розібратися в тому, що є правдою, а що — фейком, ми відправляємо йому в порядку відкритого журналістського запиту наступні питання:

1) Цитата з інтерв’ю Крука: «Хто б не був новим президентом України, він або вона повинен поважати регіональні еліти». Тобто Ви вважаєте, що Президент не повинен поважати місцеві еліти? Чи все ж таки має?

2) Цитата: «якщо буде спроба втрутитися в хід голосування, підкуповувати людей, і ми на це відповімо жорстко». Тобто Ви не будете перешкоджати фальсифікаціям?

3) Цитата: «Тимошенко – красива, розумна і енергійна жінка». Ви з цим не згодні?

4) Цитата: «Кампанію Тимошенко я підтримую». Тобто Ви не підтримуєте кампанію Тимошенко?

5) Цитата: «справи проти моєї сім’ї — політичне замовлення». Тобто розслідування щодо членів Вашої сім’ї – це не політичне замовлення?

6) Цитата: «Мені ніякі розгляду і суди не страшні». Тобто все ж страшні? Чи Ви вже ведете роботу з суддями київських судів?

7) Цитата: «ми знайдемо способи переконати і київських суддів у своїй правоті». Тобто Ви сумніваєтеся в силі власної правової позиції?

8) Цитата: «НАБУ нехай спочатку розбереться в своїх конфліктах з Генпрокуратурою, а потім розслідує життя таких людей, як я». Тобто Ви вважаєте, що конфлікт між НАБУ і ГПУ не завадить Ситнику довести до кінця розслідування щодо Вас і Ваших компаній?

9) Цитата: «Що стосується співпраці з «Транс-Сервісом» і з ще однією компанією – «Трансгрейнтерминалом», яка є » дочкою «Кернела»…Співпраця з цим інвестором – предмет моєї гордості». Ви пишаєтеся співпрацею з компанією Веревського «Трансгрейнтерминал»?

10) Ви стверджуєте, що будівництво мосту через Сухий Лиман є дуже складним проектом, хоча Сухий Лиман швидше струмок, а не річка?

11) Означають Ваші слова про те, що Ви нікуди не підете з Чорноморська, що Ви маєте намір боротися за пост мера Чорноморське в 2020 році?

В тему: Клан Круків. Корупційний сімейний підряд

Ми чекаємо з нетерпінням на Вашу відповідь.

Автор: Михайло Хотин

Антикор

Юрій Крук заплутався в свідченнях оновлено: Квітень 9, 2019 автором: Redactor
Источник

Добавить комментарий