Нардепа викликали на допит в поліцію із-за підкупу виборців

Криминал, Общество

Виборців підкуповували перед другим туром виборів президента в одному з приміщень народного депутата в Чернігові, повідомили в поліції.

Поліція викликала на допит народного депутата після виявлення факту підкупу виборців перед другим туром виборів 2019 в одному з приміщень народного депутата України в Чернігові. Про це повідомляє прес-служба поліції Чернігівської області в Facebook.

Зазначається, що громадяни протягом виборчої кампанії неодноразово викликали міліцію для припинення злочинів саме в цьому офісі.

«Поліція зібрала достатньо незаперечних доказів вчинення підкупу виборців, тому 15 квітня викликає народного депутата, який має відношення до цієї приймальні, до Чернігівського слідчого відділу поліції для дачі свідчень», — йдеться в повідомленні.

Крім того, у поліції підкреслили, що участь в сумнівних схемах скупки голосів передбачає покарання як для скупників голосів, так і для тих, хто згоден продаим свій голос. Першим загрожує до семи років в’язниці, другого — обмеження волі на строк до двох років. В Україні кілька порушників цієї статті вже отримали реальні терміни.

За даними місцевих ЗМІ, мова йде про приймальні нардепа від Блоку Петра Порошенка Сергія Березенка. Саме його чекають на допит.

«>

11.04.2019
13:25
Источник

Добавить комментарий