«Не вважаємо, що прихильники Зеленського є прихильниками Путіна»: у Порошенка розповіли про бордах з російським коміком Галкіним

Криминал, Общество

Нові білборди, на яких изображенн Петро Порошенко та Володимир Путін, покликані підкреслити, що чинний президент України має досить сил і політичної волі, щоб протистояти російському лідеру.

Про це на брифінгу 10 квітня заявив представник штабу президента Олег Медведєв.

«Тому що завдання глави держави не розсмішити Путіна, як в планах нашого опонента, і не ставати на коліна перед Путіним, а сміливо йому дивитися в очі і захищати людей. Ось що значить цей борд», — сказав він.

Медведєв також показав ще кілька «варіантів» бордів, на яких зображені Порошенко і російський комік Максим Галкін, Галкін та Володимир Зеленський, а також Зеленський і Путін.

«Напевно, для нас була б більш легкої така ситуація (Порошенко – Галкін. – Ред.). Якби склалася така конфігурація переговірників, то Порошенко було б легше знайти спільну мову з Росією. Очевидно, що для нашого опонента більш цікавою була б така гіпотетична ситуація (Галкін – Зеленський. – Ред.). Очевидно, їм легше було б знайти спільну мову», — сказав представник штабу Порошенка.

Разом з тим він додав, що вони зовсім не можуть собі уявити ситуацію, коли Путіну буде протистояти Зеленський.

«Тому єдино правильним бордом ми вважаємо перший. На наше глибоке переконання з двох кандидатів тільки Порошенко має достатньо сил і політичної волі, достатньо досвіду, щоб протистояти Путіну. Ось проста – проста, як двері – логіка цього борда», — сказав Медведєв.

Він також додав, що категорично відкидає звинувачення, що цей борд був покликаний створити з Зеленського образ агента Путіна.

«Категорично ні. Це не має нічого спільного з реальністю. Ніхто у нас не вважає, що Зеленський є маріонеткою Путіна, так само ми не вважаємо, що прихильники Володимира Олександровича є симпатиками Путіна», — підсумував Медведєв.І

«>

10.04.2019
19:04
Источник

Добавить комментарий