Особливості судочинства. Співробітнику Верховного Суду подарували 1,3 мільйона

Криминал, Общество

Начальник відділу забезпечення діяльності голови та заступника голови Верховного Суду Ілона Камінська отримала у подарунок 1 мільйон 300 тисяч гривень. Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації співробітника суду.

10 квітня Камінська задекларувала подарунок від громадянина України Любові Крутенчук. У декларації Камінської за 2018 рік серед членів сім’ї така особа не фігурує. Однак Камінська проживає у квартирі, яка належить Крутенчук. Хоча нерухомості у співробітника Верховного суду вистачає (три земельні ділянки і два житлових будинки у Київської області класично записані на чоловіка, – ред.). Прізвище вище зазначеного дарувальника ще раз фігурує у декларації начальника відділу Верховного Суду.

Минулого року вона отримала ще один подарунок у грошовій формі від громадянина України Василя Крутенчука. Судячи з декларації Камінської, у неї чималі статки. Окрім вище зазначеної нерухомості у неї з чоловіком є два дорогих авто і мотоцикл (вартість авто 935 044 грн. та 1 667 226 грн.). Доходи подружжя також вражають. За минулий рік подружжя задекларувало зарплати, доходи від відчуження рухомого майна, гонорари, відсотки, зарплати за сумісництвом і вище зазначений подарунок на загальну суму 2 мільйони 80 тисяч 969 гривень.

На банківських рахунках подружжя тримає 5 тисяч євро та сто тисяч гривень. Подарунки від родичів чи третіх осіб у грошовій і негрошовій формі – це, зазвичай, спосіб легалізувати «чорні» прибутки. Чиновники часто вдаються до цього методу. Наприклад, нещодавно співробітниця Мін’юст юсту отримала у подарунок від матері два мільйони. Спеціаліст Мінприроди придбала квартиру за майже два мільйони отримавши 16 подарунків.

Секретарю МЗС подарували вісім мільйонів. А у Полтаві подружжя держслужбовців отримало подарунків на понад мільйон.

«>

11.04.2019
11:45
Источник

Добавить комментарий