План Зеленського по Донбасу на руку путіну: «Росія вже не агресор», — #Порошенко

Криминал

 

Перегляд мінських угод і двосторонні переговори з Путіним підривають солідарність західних партнерів і санкції проти Росії, переконаний президент, повідомляє 40ka.info.

Президент Петро Порошенко, виступаючи в ефірі ICTV 8 квітня 2019 року, пояснив, у чому полягають недоліки пропозицій по Донбасу, озвучених його конкурентом на виборах Володимиром Зеленським.

Раніше 7 квітня телеканал «Україна» показав шестиминутную запис інтерв’ю із Зеленським. У склеенном інтерв’ю без питань (їх вирізали) кандидат у президенти розповів про необхідність реформувати мінський формат, Він також згадав, що готовий особисто зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним.

Порошенко нагадав про інше заяві Зеленського — наміру провести переговори з ватажками бойовиків Донбасу. «Я поїду і проведу переговори з лідерами ЛНР і ДНР»… Що це значить? Що вивели Росію (з схеми — ред.), Росія вже не агресор, що санкції проти Росії вже не треба вводити. А фактами переговорів з цими найманцями світу надсилається сигнал «Це громадянська війна всередині України», — підкреслив він.

Що стосується можливих переговорів між Зеленським і Путіним, глава держави вважає, що тим самим руйнується світова солідарність, яку вдалося вибудувати навколо України. «Поїду особисто з Путіним зустрінуся». А де наші партнери по нормандскому формату, де ЄС, де США?», — нагадав Порошенку.

Говорячи про намір Зеленського переглянути мінські угоди, президент нагадав, що санкції проти Росії ґрунтуються саме на мінських угодах. «І якщо Україна сама виходить з них, то немає ні санкцій, ні інструменту тиску на Росію — ред.)», — підсумував Порошенко.

Источник

Добавить комментарий