Порошенко спрогнозував наслідки для РФ у разі блокування відправки миротворців в ОРДЛО

Криминал, Общество

Українська дипломатія повинна працювати над тим, щоб ціна окупації Донбасу для Кремля постійно зростала.

Президент розраховує на посилення санкцій проти РФ у чутливих для неї сферах president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко вважає, що світова спільнота має посилити санкції проти Російської Федерації, якщо вона заблокує відправку миротворців в ОРДЛО. Глава держави припустимо, що РФ як постійний член Ради Безпеки ООН скористається правом вето під час голосування за мандат міжнародної миротворчої місії.

«Значить, будуть посилені санкції. Санкції будуть у дуже чутливих сферах. Наприклад, фінансової. Наприклад, інші активи найближчого оточення Путіна. Наприклад, заборона передачі у чутливих технологіях, які формують російську економіку», — заявив Порошенко в ефірі «Радіо НВ» увечері в середу, 10 квітня.

Президент підкреслив, що російська економіка глибоко інтегрована в світову, і санкції можуть бути для неї дуже болючими. Тому українська дипломатія повинна докладати максимум зусиль, щоб ціна окупації українських територій для РФ постійно зростала.

Порошенко також вказав на загрозу ослаблення і скасування санкцій проти РФ, якщо зовнішньополітичний курс України будуть визначати і реалізовувати люди без належних навичок і розуміння обстановки.

«Якщо прийдуть некомпетентні люди, санкції будуть скасовані», — попередив президент.

Глава держави в черговий раз озвучив официальнуб позицію Києва щодо миротворців в Донбасі: Україна наполягає на розміщення повноцінної миротворчої місії на всій території ОРДЛО, включаючи неконтрольований ділянку кордону. Використання «блакитних касок» в якості супроводу або охорони спостерігачів СММ ОБСЄ президент назвав неприйнятним.

«>

10.04.2019
20:00
Источник

Добавить комментарий