Сім’ї українських політв’язнів пікетували посольство Німеччини з вимогою не скасовувати санкції проти РФ

Криминал, Общество

11 квітня «Об’єднання родичів політв’язнів Кремля» і правозахисники пікетували у Києві під посольством Німеччини з вимогою не допустити скасування європейських санкцій проти Росії.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на учасників акції.

За їх словами, німецькі депутати від партій Християнсько-демократичний союз Німеччини та Соціал-демократичної направили президенту ПАРЄ лист з проханням переглянути санкційні правила, прибравши право Асамблеї накладати санкції на делегації держав-порушників при затвердженні їх повноважень.

Активісти стверджують, що таким чином Росія отримає індульгенцію на всі злочини проти людяності, порушення прав людини, переслідування і незаконне ув’язнення громадян України, які вона здійснює з 2014 року, з початку агресії проти України. «Санкції – це єдиний спосіб тиску на Росію сьогодні і це наша велика надія, що росія коли-небудь здасться і відпустить наших рідних додому. Ми закликаємо Німеччину не намагатися стерти злочину Росії проти наших родичів», — заявив у коментарі для theБабель голова «Об’єднання родичів політв’язнів Кремля» і брат політв’язня Євгена Панова Ігор Котелянець.

Родичі передали в посольство Німеччини лист з пропозиціями розпочати переговори з Російською Федерацією щодо звільнення українських політв’язнів, підтримки на рівні ЄС прийняття EU Global Human Rights Act для створення тиску на російських чиновників і вимоги дотримуватися права і свободи незаконно ув’язнених громадян України в Росії.

«>

11.04.2019
11:52
Источник

Добавить комментарий