У штабі Зеленського заправляє «вирішувала» Коломойського

Криминал

вт, 09/04/2019 — 14:04

Адвокат Ігоря Коломойського Андрій Богдан представляє кандидата в президенти Володимира Зеленського на офіційних зустрічах і продовжує системно літати до олігарха.

Журналісти Bihus.info зафіксували Андрія Богдана в штабі Зеленського на Печерську, де він вів переговори з членами команди кандидата в президенти. Протягом тижня після першого туру його автомобіль приїжджав туди кілька разів.

Крім того, 31 березня, у день голосування в першому турі президентських виборів, Богдан був у тимчасовому передвиборному штабі Зеленського в комплексі «Парковий».

Богдан — адвокат Коломойського, який в 2014-му мав статус його радника як глави Дніпропетровської області. Незважаючи на виїзд Коломойського з України, їх співпрацю з олігархом не закінчилася. У 2016-му Богдан визнавав, що Ігор Коломойський є одним з його клієнтів.

За даними журналістів, тільки з початку 2019-го року Богдан чотири рази навідувався в Тель-Авів, в 15 км від якого знаходиться офіс Коломойського. А в 2018-му Богдан постійно літав до Женеви, де в той час жив і працював олігарх.

Публічно роль адвоката Коломойського в команді Зеленського залишається засекреченою. Представники штабу називають його просто «іншому». «Він бере участь як старий друг Володимира Зеленського», — так пояснив роль Андрія Богдана спікер виборчого штабу Зеленського Дмитро Разумков.

Зате в Києві Андрій Богдан ходить на офіційні зустрічі вже як представник кандидата в президенти Зеленського. Так, ввечері 3 квітня він разом з засновником Центру протидії корупції Віталієм Шабуниным відвідав директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника.

І прес-секретар НАБУ, і Віталій Шабунін повідомили, що Андрій Богдан на зустрічі представляв кандидата в президенти Зеленського. Вони запевняють, що говорили виключно про антикорупційної стратегії.

«Хто ця людина, чому цей чоловік прийшов — це вже питання до команди кандидата, яка визначала, хто саме може прийти на цю зустріч», — пояснила прес-секретар НАБУ Світлана Оліфір.

«Я можу чітко гарантувати — ні одне кримінальне провадження (за структурам Коломойського, діяльність яких розслідує НАБУ — ред.) не обговорювалося. При цьому Андрій Богдан представляв штаб Зеленського «, — зазначив Віталій Шабунін.

У НАБУ знаходяться три кримінальні провадження, що зачіпають інтереси олігарха Ігоря Коломойського: з виведення грошей з Приватбанку і Укрнафти і несплаті авіакомпанією МАУ відрахувань державі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Источник

Добавить комментарий