В Одесі побудують ще два хмарочоси: якими вони будуть і де (фото)

Бизнес и недвижимость

Нові висотки

Ще дві 26-поверхові «свічки» зведуть на території колишнього парку колишнього санаторію «Дружба» в Одесі.

Відповідна інформація з’явилася на сайті спільного проекту ізраїльської компанії GREENPARK і девелоперської фірми MERKAZ. Новий комплекс назвали Emporium Tower. Його позиціонують як житловий комплекс з готельним сервісом п’ятизіркового рівня, в якому можна жити або заробляти гроші на здачі апартаментів в оренду.

Будувати вежі буде українська компанія «Мегалайн», яка вже зводить будинки на ділянці за адресою Гагарінське плато, 5, де повинні були з’явитися школа і дитячий сад. З-за цього будівництва з літа 2018 року не вщухають протести місцевих жителів.

У відділі продажів веж кажуть, що вже можна придбати квартири площею від 28 кв. м за ціною 1900 доларів за квадратний метр. Правда, дозволу на будівництво у девелоперів поки немає, але вони обіцяють його отримати протягом двох-трьох тижнів. У забудовників на руках є позитивний висновок державної експертизи, робочий проект і земля у власності.

Згідно реєстру, на території забудови поділена між кількома фізичними особами і компанією «Гринпарк Сіті». Її заснували ізраїльтяни Янів Ашкеназий, Орен Газіт, Йосип Ізраель, Натан Зилит Чапник, Ассаф Саул, а також громадяни України — Діана Старовойтова, Леонід Езрец, Анастасія Дашут і Юрій Бланк. Зареєстрували цю фірму трохи більше року тому. Розмір статутного капіталу компанії — майже 24 мільйони гривень, а основний вид діяльності — купівля та продаж нерухомості.

Джерело: Думська

Добавить комментарий