Зеленський і Порошенко: вибираємо з поганого і гіршого?

Криминал, Общество

Я не вважаю, що ми знову обираємо з поганого і гіршого.

Роблячи свій вибір, я оцінюю не тільки особистість, але і особистість у контексті ситуації в країні. І може бути з-за того, що я не дуже молодий, я б хотів, щоб країна розвивалася, і з нею не траплялися катастрофічні ексцеси, які ми вже спостерігали. Про це пише автор на сайті «Новий час».

Я за стійке зростання – і нехай він буде невеликий, і нехай нарощується повільно. Думаю, що він і буде нарощуватися повільно, оскільки того є підстави. І питання не стільки в елітах, скільки в самому народі. І в рамках цього мого бажання, я – на боці Порошенко.

З Зеленським є невизначеність – мені страшнувато. Моя держава Україна знаходиться в умовах, де у нього є сильні вороги. І є підстави вважати, що друзі Зеленського не кинуться на допомогу в гострих ситуаціях. Вони будуть допомагати, але не адекватно самої ситуації.

Я не вважаю, що ми знову обираємо з поганого і гіршого. Бувають нації, де в силу історичних обставин еліта віддалена від народу – розвивається за своїми законами. Так можна сказати про Росію, але так не можна сказати про Україну.

Лідери нації в Україні генеруються народом і тісно з ним пов’язані. Не можу сказати, позитивна або негативна це характеристика, але такий стан справ. Може, нам було б і краще, якщо у нас були якісь видатні лідери, але народ відправляє наверх лідерів, досить близьких йому за структурою і світогляду. В цьому сенсі я абсолютно не поділяю думку тих, хто трактує історію України як історію її поведінки політичної еліти.

У нас є мінуси і плюси, і в цьому характер самого народу. В цьому сенсі я трактую нашу еліту як його втілення, і з існуючих лідерів вибираю тих, хто зуміє більш стійко підтримати розвиток, якого ми зараз досягли. А ми пройшли через дуже складні часи, коли на порядку денному стояло існування держави.

Зараз же на порядку його формування, пора дозрівання. І в цьому досить конфліктному процесі, повторюся, я на боці тих лідерів, які з мінімальними ризиками зможуть провести державу крізь цей період.

Олександр Пасхавер

«>

11.04.2019
08:50
Источник

Добавить комментарий