ЗМІ: Епідемія кору в США прийшла з України

Криминал, Общество

Сьогодні в авторитетному виданні The New York Times опублікувала матеріал, в якому зазначається, що спалах кору в Нью-Йорку, в зв’язку з якою було оголошено надзвичайний стан, пов’язана з Україною.

Зокрема, зазначається, що з січня поточного року на території США зафіксували 465 випадків зараження на кір, з яких близько 170 в штаті Нью-Йорк, округ Рокленд, жителями яких є багато ультра-ортодоксальні євреї. Також відомо, що подібні показники стали рекордними за 28 останніх років.

В статті The New York Times сказано, що кожний рік десятки тисяч хасидів відвідують місто Умань у Черкаській області, де святкують єврейський новий рік. У минулому році дата припала на початок вересня, і через кілька тижнів через спалах кору сталася в Ізраїлі, а в жовтні хворобу зафіксували у Нью-Йорку. Журналісти стверджують, що вірус додому привезли якраз паломники з України.

Слід нагадати, що 9 квітня влада Нью-Йорка оголосили про введення надзвичайного стану в області охорони здоров’я в окремих районах міста у зв’язку зі спалахом кору.

«>

11.04.2019
07:17
Источник

Добавить комментарий