Які ТРЦ відкриють у Києві в 2019 році

Бизнес и недвижимость

Нові ТРЦ

У січні-березні 2019 року у Києві відкрилися два нових торгово-розважальних комплексу. Обидва розташовані в Оболонському районі столиці. І хоча ні один з них великим не назвеш, їх запуск збільшив торгові площі столиці на 23 тис. кв. м. Це третина від усього, що було побудовано в 2018 році. Зокрема, з початку відкрилися:

  • ТЦ Oasis має 13,2 тис. кв. м торговельних площ.
  • ТЦ Smart Plaza Оболонь — приблизно 10 тис. кв. м.

Запуск цих двох об’єктів, втім, не зміг змінити ситуацію на ринку: орендні ставки в найбільш популярних ТРЦ продовжували зростати. В порівнянні з середніми показниками 2018 року вони піднялися на 5 до 80 дол./кв. м. І впритул наблизилися до вартості оренди площ на центральних вулицях міста (83 дол./кв. м.), підрахували аналітики Colliers International (Україна).

Експерти відзначають, що попит на торговельну нерухомість залишається стабільно високим. Причому орендарі зацікавлені не тільки в київських ТРЦ, але й активно виходять в регіони.

Незабаром у столиці має відкритися ще три гігантських ТРЦ, які суттєво збільшать пропозицію комерційних площ в столиці:

  • ТРЦ River Mall – близько 55 тис. кв. м.
  • ТРЦ і БЦ Retroville – близько 79 тис. кв. м.
  • ТРЦ Blockbuster Mall – понад 157 тис. кв. м.

Крім того, додають аналітики, в першому кварталі на столичний ринок вийшли три нових бренду: французькі марки Weill і Claudie Pierlo. А також французький супермаркет спортивних товарів Decathlon, який відкрився в районі метро Почайна.

Джерело: ubr.ua

Добавить комментарий