«В разі перемоги буде прорив!»: Порошенко дав обіцянку резонансне

Криминал, Общество

Кандидат у президенти і чинний глава України Петро Порошенко пообіцяв прорив у звільненні українських полонених в РФ і припинення вогню на Донбасі у разі перемоги на виборах.

Відповідну заяву президента прозвучала в рамках інтерв’ю телеканалу «Україна».

Президент розповів, що про це він домовився в ході переговорів з лідерами Франції та Німеччини Еммануелем Макроном і Ангелою Меркель.

«Ми твердо відзначили, що після другого туру виборів ми зберемо «нормандський формат» на вищому рівні, і має бути забезпечений прорив і у звільненні полонених (і тут я не сумніваюся, що це відбудеться відразу ж після виборів в дуже короткий термін) і встановленню миру на багатостраждальному Донбасі. У нас є інструменти, за допомогою яких можна забезпечити стійке припинення вогню, яке повинно початися вже 18 квітня», – розповів президент.

Для цього, за його словами, необхідно імплементувати безпековий пакет Мінських домовленостей.

«Перше, що я хочу принести одразу після перемоги на президентських виборах – це світ. Це початок політичного процесу на Донбасі зі збереженням унітарного устрою і відновленням суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави», – підкреслив він.

Порошенко також розповів, що домовився з європейськими партнерами про виділення коштів, в тому числі і на розвиток Донбасу.

«>

14.04.2019
19:55
Источник

Добавить комментарий