«Він розстріляв парламент!»: Парубій побоюється перемоги Зеленського

Криминал, Общество

В інтерв’ю телеканалу «Україна» спікер Верховної Ради України Андрій Парубій поділився своєю думкою щодо президентства Володимира Зеленського. За його словами, він не знає, чого очікувати від співпраці з лідером «95 кварталу», якщо він займе головну посаду в країні. При цьому Парубій згадав серіал «Слуга народу», зокрема, розстріл парламенту.

«Я знаю і розумію, яким буде співпрацювати з президентом, якщо буде обраний Петро Порошенко. І так само я не знаю, яким воно буде, якщо переможе Володимир Зеленський. Все, що мені відомо, – це те, що у нього є секретний план щодо парламенту. Я не розумію, чому він секретний», – зазначив Парубій. Він також підкреслив, що Верховна Рада обрана народом України, тож таємниць бути не повинно.

«Я вже не кажу про те, що його літературний герой закінчив один з фільмів розстрілом парламенту. Не розумію, звідки такий імпульс? У нас вже були люди, які приходили з гранатами. І було доведено, що сценарій зайшов з іншої країни – з Росії. Тому для мене великий знак питання, яким буде співпраця з людиною, яка бачить відносини з парламентом таким чином, не як в цивілізованих країнах», – поділився Парубій.

«>

14.04.2019
19:30
Источник

Добавить комментарий