Змова рівненських фірм на тендері з продажу будматеріалів

Криминал

Фірми «Инвесттрансбуд-М» і «Бетонекс Плюс» є пов’язаними фірмами і брали участь в торгах з метою спотворення результатів торгів.

КП «Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг» провело на закупівлю будівельних матеріалів – піску, гравію та щебеню, в якому взяли участь ТОВ «Инвесттрансбуд-М» та ТОВ «Бетонекс Плюс». Очікувана вартість торгів – 980 тис грн.

«Инвесттрансбуд-М» і «Бетонекс Плюс» опустили її до 588 тис грн. З сумою, меншою на одну гривню, перемогло «Инвесттрансбуд-М», з яким ДЕУ та підписало договір.

Читати також: «Спортивний інтерес» рівненських чиновників продирявив бюджет на півмільйона гривень

Але рівненські активісти, які стежили за ходом торгів, запідозрили змову і подали скаргу в АМКУ.

Розслідування підтвердило змову – «Инвесттрансбуд-М» і «Бетонекс Плюс» мають спільних засновників. За це Антимонопольний комітет оштрафував кожну з цих фірм на 68 тис грн. і на три роки заборонив їм брати участь у публічних закупівель.

Так, «Инвесттрансбуд-М» зареєстровано на вулиці Гетьмана Мазепи, 31, вдома у братів Олександра та Романа Маркова. Основна діяльність фірми – виробництво бетонних виробів.

«Бетонекс Плюс» зареєстровано будинку у Олександра Маркова і належить йому, братові Роману і Олександру Кундеус. Діяльність підприємства спрямована на виробництво бетонних розчинів.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: nashigroshi.org

 

Теги: Инвесттрансбуд-М, Бетонекс Плюс

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Добавить комментарий