«Це перше рішення президента Зеленського». Що політики говорять про звільнення Савченка

Криминал, Общество

Вночі на 16 квітня з-під варти вийшли Надія Савченко та Володимир Рубан. Обидва вони є фігурантами справи про організацію теракту в центрі столиці.

Суд випустив Савченко і Рубана з-під арешту після того, як вчора сплив термін арешту.

Якою була реакція високопосадовців, народних депутатів, общественных діячів на їхнє звільнення – дізнавався ІНФОРМАТОР.

Вихід Савченко і Рубана на волю за чотири дні до президентських виборів народний депутат Ігор Мосійчук назвавши «початком великого п*зд*ц*».

«Звільнена Савченко – це вишенька на торті каденції Петра Олексійовича», – написав депутат-втікач Олександр Онищенко в іронічному пості у соцмережі.

Лідер радикальної націоналістичної організації «С14» Євген Карась назвавши звільнення підозрюваних в організації теракту «першим рішенням команди президента Зеленського». Активіст переконаний, що суди прийняли відповідне рішення, бо «тримають ніс по вітру».

Близький до Банкової політолог Віктор Уколов вважає, що Савченко і Рубан зуміли вийти на волю завдяки Віктору Медведчуку і Ко, які, за його словами, відновлюють вплив на суди. Рішення суддів він назвавши нічим іншим, як початком контрреволюції.

Не утримався від коментарів і Генеральний прокурор Юрій Луценко. Його вердикт: «судова система тяжко хвора», якщо Савченко і Рубан змогли вийти на волю.

При цьому Генпрокурор запевнив, що ГПУ має достатня доказів, аби їхні злочини не залишилися безкарними.

«>

16.04.2019
11:15
Источник

Добавить комментарий