Через 4 роки: Порошенко пропонує законодавчо врегулювати видобуток бурштинову

Криминал, Общество

15 квітня у вечірньому ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV чинний президент України Петро Порошенко підняв питання врегулювання бурштинової видобутку на північно-заході країни.

Порошенко наполягає на законодавчому врегулюванні видобутку бурштину, цитує Адміністрація президента.

Глава держави підкреслив, що в області видобутку повинні діяти ліцензії, платитися ліцензійні збори і податки в державний бюджет.

Порошенко розповів глядачам, що ще в 2015 році у Верховній Раді України було зареєстровано 4 законопроекти щодо впорядкування бурштинової видобутку.

Але Верховна Рада, поскаржився Порошенко, жоден із законопроектів, включаючи президентський, який був визначений як невідкладний, не розглянула і не підтримала.

«Ми намагалися зробити все можливе для того, щоб у Верховній Раді прийняти закон, яким забезпечити, щоб видобуток бурштину здійснювалася виключно державними підприємствами на підставі впорядкованих ліцензій, які повинні видавати Міністерство екології і Міністерство фінансів», — поділився очікуваннями Порошенко.

Глава держави підкреслив — особисто він наполягає на приведення цієї діяльності до цивілізованого законодавчого врегулювання.

«Ми повинні забезпечити дотримання ліцензій. Ми повинні забезпечити сплати в державний бюджет ліцензійних зборів. І ми повинні впорядкувати експорт», — сказав Петро Порошенко.

Нагадаємо, 3 липня 2015 року президент України Петро Порошенко дав 2 тижні силовикам на припинення незаконного видобутку бурштину.

По закінченню терміну Порошенко пообіцяв особисто проконтролювати виконання своїм відвідуванням місць незаконного видобутку бурштину в трьох областях України.

«>

16.04.2019
13:42
Источник

Добавить комментарий