«Я не втікаю з України і доведу свою невинність у суді»: Савченко має намір повернутися в Раду найближчим часом

Криминал, Общество

Народний депутат України Надія Савченко, звільнена з-під варти в Броварському суді в ніч з 15 на 16 квітня, заявила, що готова відстоювати свою невинуватість у судовому процесі, а також має намір боротися на зміну політичної системи в Україні і політичного «мотлоху» у Верховній Раді.

«Я не тікаю за кордон, як гарантували прокурори. Я не втікаю з України, бо я – герой України. І для мене Україна – це не порожнє слово, я буду боротися за Україну до переможного кінця, і Україна переможе влада Порошенко, прокурорів, Матіоса, Луценка, усіх тих нечесних людей, які вершили свою безчесне правосуддя. Я залишаюся в залі (суду. – Ред.), несправедливо просидівши рік. В Україні, не в Росії – зауважте. Я доведу свою невинність, я виграю в цьому суді», — сказала вона після того, як була звільнена з-під варти в залі суду.

Савченко вважає, що тепер суду «поспішати нікуди».

«Тому, будь ласка, починаємо по процесу, спокійно і до упору. Потрібно шість діб – я можу не спати шість діб, в полоні перевіряли», — зазначила вона.

Говорячи про політичну ситуацію в Україні, Савченко висловила думку, що українці навчилися більше не вірити які дурять їх політикам, навчилися думати і знайшли шлях, як «абсолютно мирним, еволюційним способом змінити цю політичну систему».

«І ми допоможемо всім тим, хто вже в цьому процесі. Наша політична сила «Суспільно-політична платформа Надії Савченко» допоможе замінити всі ті політичні партії, весь той мотлох, яке зараз наповнює Верховну Раду, і у нас це вийде», — підкреслила вона.

Адвокат Олександр Шадрін зазначив, що Надія Савченко планує повернутися до роботи у Верховній Раді: «Сподіваюся, її вже можна буде побачити на найближчих засіданнях».

На його думку, звільнення Савченка з-під варти позитивно вплине на розгляд справи, адже тепер їм не доведеться відволікатися на запобіжного заходу і утримання під вартою» — «зосередимося на розгляді справи по суті».

Як повідомлялося, народного депутата Надію Савченко та екс-керівника Центру визволення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана звільнили з-під варти в залі Броварського міськрайонного суду Київської області, оскільки опівночі з 15 на 16 квітня закінчився термін їх утримання під вартою, який не був продовжений.

«>

16.04.2019
12:52
Источник

Добавить комментарий