Як сім’я Малярчук іспити провалювала

Криминал

Суддя Ірина Малярчук стала широко відомою серед одеситів, коли вона готувалася винести рішення проти книжкового ринку, а її облили зеленкою. Напівофіційна версія, що зв’язує зеленку і власників ринку, абсурдна: інша суддя по тій же справі спокійно винесла рішення проти книжкового ринку, і ніхто її не обливав зеленкою. Справу було з точністю до навпаки: легкий інцидент був організований на прохання Малярчук, щоб дати їй можливість зіскочити з справи, за якою вона взяла аванс у клієнта.

За деклараціями, Малярчук багатшими інших одеських суддів. Не те, щоб вона насправді була багатший за всіх, але невміння приховувати доходи від хабарів вражає. Суддя Малярчук не тільки дуже невдало оформила депозит в Ощадбанку РФ, але і продовжує тримати його там, отримуючи відсотки від державного банку країни-агресора.

Суддя Ірина Малярчук з Одеси відрізняється невгамовністю у відношенні квартир. Пентхауз під 200 метрів в Аркадії, велика квартира в Києві навпіл з сестрою-моделлю, ще три квартири, отримані в якості хабара.

Не варто дивуватися такої відвертості у збагаченні судді Малярчук. З одного боку, нею рухає вкрай оманливе почуття безкарності: вона безвідмовно багато років виконує замовлення мафії. Наприклад, абсолютно випадково саме їй було розподілено справу по книжковому ринку. З іншого боку, рівень суддівської підготовки Малярчук добре проявився, коли вона недавно з гуркотом провалилася на кваліфікаційних іспитах у Верховний суд. Примітно, що іспит полягав у тому, щоб за 5.5 годин, користуючись всіма джерелами, просто написати судове рішення. Це виявилося вище можливостей Малярчук.

Не відстає від Ірини Малярчук і її чоловік, колишній при Януковичі начальником слідства податкової і з тих пір ховається у відпустці по догляду за дитиною. Юрій Твердохліб намагався влаштуватися на роботу в ДБР. Результат його іспиту вражає: 0. Клієнти так пишуть про Юрія Твердохлебе: «як дістав начальник слідства податкової міліції з мечникова Твердохліб Юрій Володимирович, за незначні порушення ТАКУ ВЕЛИЧЕЗНУ СУМУ жадібність тебе погубить упир ненаситний, коли тебе вже візьмуть на хабарі». А товариші пишуть ось так: «як можна спілкуватися з людиною, яка стоїть на зв’язку в ДСБЕЗ і зливає усіх».

Податкове спорідненість – не випадковість для Ірини Анатоліївни Малярчук. В її рідній Вінниці, Анатолій Малярчук був начальником податкової і близьким другом Миколи «Кровосіся» Азарова, в якого значився помічником.

(Продовження слідує. Інформація про Ірині Малярчук і Юрія Твердохлебе вітається – [email protected] )

Источник

Добавить комментарий