На свої питання особисто кандидату Зеленському про окупований Крим Джемілєв отримав відписку від штабу, — Ірина Геращенко

Криминал, Общество

Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв, який звернувся до Володимира Зеленського з п’ятьма питаннями щодо окупованого Криму, отримав відповідь від кандидата в президенти, а від його передвиборного штабу.

Про це написала у Фейсбуці перший віце-спікер Ірина Геращенко

Геращенко зазначила: «Самий шановний Депутат ВР. Планка, яку Він поставив в українській політиці, поки недосяжна ні для кого іншого. Політв’язень радянських таборів. Безумовний моральний авторитет. Лідер кримськотатарського народу. Мустафа Джемілєв.

Мустафа — ага особисто звернувся до одного з кандидатів у Президенти з питаннями, які розривають серце народу, та позицію з яких хоче знати українське суспільство.

І отримав відповідь від штабу Зеленського. Від штабу. Красивий папірець з логічними відповідями. Тільки не від кандидата в президенти, який мовчить. Сам кандидат в цей час писав черговий хамський відеоблог до президента, де топтався по військовополоненим морякам і смерті Катерини Гандзюк.

Скільки ще кандидат і його штаб будуть принижувати всіх і вся? Країни теж буде керувати штаб?»

«>

15.04.2019
19:48
Источник

Добавить комментарий