Порошенко звільнив Семочко, щоб зняти з себе відповідальність за корупцію у владі — політолог

Криминал, Общество

Глава української держави П. Порошенко звільнив заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко заради того, щоб зняти з себе відповідальність за корупцію в держорганах.

Про це у коментарі повідомив політолог, директор Українського Інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

«Президент намагається зняти з себе частину звинувачень у тому, що він покриває своє корупційне оточення, і також, як і С. Свинарчука (у скандалі з контрабандою імпорту для «Укроборонпрому»), Семочко замість того, щоб карати, просто звільняють», — говорить експерт.

Р. Бортник додав, що таких чиновників, як Семочко, або таких представників держструктур, як Свинарчук, потрібно карати за законом, якщо їх провина доведена в суді. Але до суду такі справи не доходять і взагалі рідко розслідуються в Україні.

«У Порошенка зазвичай намагаються вивести з-під удару самого клієнта, і зняти з Президента відповідальність за те, що ось такі люди продовжують працювати. Це просто корупційно-політичний момент», — додав він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко звільнив заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко. Про це глава держави, кандидат у президенти заявив під час виступу 14 квітня в прес-центрі на НСК «Олімпійський», де повинні були відбутися дебати з кандидатом Володимиром Зеленським.

«Заступник голови Служби зовнішньої розвідки Семочко звільнений у п’ятницю (12 квітня — ред.)», — заявив Порошенко.

«>

16.04.2019
19:03
Источник

Добавить комментарий