Норвежці побудують найдовший в країні міст: яким він буде (фото)

Бизнес и недвижимость

Новий міст

Оператор інфраструктури залізниць Норвегії Bane Nor уклав з консорціумом компаній Hehre і PNC ANS контракт вартістю 2,2 млрд норв. крон (259 млн дол. США) на будівництво нового двоколійного ділянки в окрузі Акерсхус між станціями Эйдсволл-Північний і Ланґсет. Його відкриття заплановано на осінь 2023 р.

Контракт передбачає спорудження ділянки довжиною 4,5 км, а також будівництво найдовшого в Норвегії залізничного мосту довжиною 836 м, який буде спиратися на висячі палі. Крім цього, ділянка включає в себе короткий тунель і три невеликих мосту.

Його будівництво стане частиною модернізації міжміського залізничної мережі в Східній Норвегії, мета якої полягає в скороченні часу в дорозі на її маршрутах, підвищення точності виконання розкладу руху і збільшення пропускної здатності.

В даний час компанія NCC Norway, також брала участь у тендері на будівництво ділянки Эйдсволл-Північний — Ланґсет, але не пройшла відбір, веде спорудження лінії довжиною 9 км між станціями Венжар і Эйдсволл-Північний, яку планується відкрити восени 2022 р.

Повністю роботи з будівництва двухпутной лінії до Хамара планується завершити у 2026 р., після чого час у дорозі між Осло і Хамаром скоротиться з 1 год 10 хв до 55 хв.

Джерело: Залізні дороги світу

Добавить комментарий