Брат Королевської і теща радника Путіна ведуть устричний бізнес в Криму

Криминал

Брат Королевської і теща радника Путіна ведуть устричний бізнес в Криму 08.04.2019

Брат нардепа Наталії Королевської Костянтин Королівський і теща радника президента РФ Сергія Глазьєва Лілія Гомзик ведуть загальний устричний бізнес в окупованому Криму.
Про це з посиланням на ВВС повідомляє БизнесЦензор.

Також партнером Гомзик і Королівського за устриць є генерал-майор російської поліції.
Устрична ферма Гомзик і Королівського розташована в селі Медведево на березі Донузлава. Ферма «Аква Крим» з’явилася на Донузлаві на хвилі буму по відкриттю устрично-мідійних ферм в окупованому Криму, який спостерігається в останні роки в РФ.

Причина цього буму — продуктове ембарго, введене Росією у відповідь на санкції Заходу у серпні 2014 року: в список заборонених до ввезення продуктів тоді потрапили і морські делікатеси.
У устрично-мидийного комплексу «Аква Крим» два основних юридичні особи: ТОВ «Аква Крим» та ТОВ «Азбука моря».
Читайте також: Національна академія наук України позбавила радника Путіна по економіці звання академіка
Частки «Абетки моря» розподілені наступним чином: Костянтин Королівський — 27,5%, Геннадій Удовиченко — 27,5%, Лілія Гомзик — 22,5%, Едуард Шматков — 22,5%.

Структура володіння «Аква Кримом» схожа, тільки там замість Королівського — його родичка Світлана. 10% в цій компанії також належать директору ферми Роману Гончарову.

Близько чверті в двох юросіб ферми — у сім’ї Костянтина Королівського. Королівський — уродженець Луганської області, в «нульові» роки працював заступником керівника департаменту містобудівної політики мерії Москви, де займався програму «Народний гараж». Згодом він став обвинуваченим по кримінальній справі за статтею «шахрайство», пов’язаній з реалізацією цієї програми. Інформації про вирок у відкритому доступі немає. Але відомо, що вже після того, як стало відомо про справу, Королівський зайняв пост заступника глави міністерства регіонального розвитку.

Його сестра, Наталія Королевська, на початку 2010-х була міністром соціального розвитку України, а зараз працює депутатом Верховної ради від «Опозиційного блоку».

Ще одна чверть в цьому бізнесі — у ветерана війни в Афганістані, генерал-майора поліції Геннадія Удовиченко. Звільнившись з військової служби, він працював в адміністрації президента та у Федеральній службі з контролю за обігом наркотиків РОСІЇ (ФСКН). Після ліквідації ФСКН зайнявся підприємництвом.

Їх партнери — будівельний підприємець з Самари Едуард Шматков та 68-річна москвичка Лілія Гомзик. І якщо Шматков активно представлений в публічному полі рідної Самари, то про Гомзик у відкритому доступі немає ніякої інформації.

Додаткову інформацію про Лілії Гомзик надав джерело, вивчив кілька російських баз даних. З них випливає, що в першу половину «нульових» вона працювала в Рособоронекспорті.
Гомзик може бути родичкою Сергія Глазьєва, радника президента Росії. Наприклад, Лілія Гомзик регулярно їздила на поїзді разом з дітьми Глазьєва, в тому числі — в Крим. А в 2017 році з Москви до Санкт-Петербурга і назад з ними їхав Валерій Гомзик — імовірно чоловік співвласниці «Аква Криму» Лілії Гомзик.

В тему: Наталія Королевська. Друга «леді Ю» чи перша «леді Н»?

Брат Королевської і теща радника Путіна ведуть устричний бізнес в Криму оновлено: Квітень 8, 2019 автором: Redactor
Источник