Це варто побачити: архітектори розробили розкішні плавучі особняки на два поверхи (фото)

Бизнес и недвижимость

Плавучий особняк

У всеамериканської оздоровниці Майамі чимало дорогої нерухомості з безпосереднім виходом до води і припаркованої поруч яхтою. Фахівці компаній Waterstudio і Arkup розвинули ідею і пропонують своїм клієнтам повністю автономні двоповерхові котеджі, в яких необхідний рівень комфорту поєднується зі здатністю пересуватися по воді.

Waterstudio спеціалізується на виробництві плавучих будинків. Їх остання робота не тільки виглядає сучасно, але і володіє всіма необхідними якостями будівлі XXI століття. Завдяки сонячним батареям воно здатне забезпечувати себе електроенергією, система збору та очищення дощової води дозволяє використовувати цей ресурс. Відходи також утилізуються у відповідності з останніми вимогами до охорони навколишнього середовища.

Центральним приміщенням дворівневого будинку є велика вітальня площею 72 кв. м. Крім цього, в котеджі є спальня, кухня і їдальня, ванна кімната, веранда та тераса на даху. При бажанні клієнта архітектори запропонують йому навіть дружню до екології меблі від бразильської компанії Artefacto.

Джерело: onliner