Конфлікт на Миколаївському авторинку пов’язаний з його можливою забудовою. ВІДЕО

Криминал

На місці авторинку в Миколаєві планується будівництво багатоповерхівки, з чим категорично не згодні підприємці ринку. До того ж їм не надають ніякої альтернативи для роботи.

5 квітня, в п’ятницю, близько 7 ранку поліція охорони заблокувала доступ до робочих місць підприємцям Миколаївського авторинку за адресою 6-я Слобідська, 81. Їм обмежили доступ на територію без пояснення причин.

Працівники ринку викликали патрульну поліцію і написали заяву про те, що їм перешкоджають у доступі до власного майна. Однак потрапити на територію ринку не змогли ні підприємці, ні правоохоронці. Більше години працівники ринку намагалися пояснити поліції охорони, що на території ринку знаходиться їх власність – магазини, товар і навіть автомобілі, проте поліцейські відмовлялися пропускати їх.

Читати також: «Конкордпласт 2000». Чи вдасться вирішити суперечку в миколаївській компанії мирним шляхом?

В результаті підприємці вирішили силою проникнути на територію ринку, щоб забезпечити збереження свого майна. Для цього їм довелося зняти з петель ворота і відкрити прохід. Працівники поліції охорони намагалася зупинити їх, в результаті чого між ними та підприємцями відбулася бійка.

Конфлікт між підприємцями та керівництвом фірми «СК «Корабел» триває ще з минулого року. За словами засновника фірми Андрія Гордієнко, на місці авторинку має розпочатися будівництво багатоповерхового будинку і паркування, чому перешкоджають працівники ринку. У минулому році забудовник і підприємці провели збори, на якому Гордієнко пообіцяв надати їм інше місце для розміщення магазинів і організації торгівлі, проте пізніше стало відомо, що згідно з генеральним планом міста, місця для розміщення ринку в Миколаєві немає. Тому працівники авторинку відмовилися покидати свої робочі місця, поки забудовник не надасть їм альтернативу.

Як повідомили підприємці, поліція охорони на ринку з’явилася не випадково. З ними уклав договір директор фірми «Будівельна компанія «Корабел» Дмитро Палев. Земельна ділянка, на якій знаходиться авторинок, був переданий в оренду громадській організації, яка пізніше стала будівельною фірмою, яка в свою чергу здавала його в суборенду підприємцям. За умовами договору, поліція охорони повинна забезпечувати громадський порядок на території, однак про те, що підприємцям буде обмежений доступ до робочих місць, в договорі нічого не сказано.

Начальник сектору фізичної охорони управління поліції охорони Сергій Строин, який знаходився на території ринку, відмовився пояснювати чому його підлеглі не пропускають працівників ринку на свої робочі місця. У той же час, поки доступ до ринку був обмежений для підприємців, на його території робітники компанії «Корабел» розпочали підготовчі роботи для будівництва паркану. Їх зупинили прибулі на місце патрульні поліцейські і самі підприємці.

Як буде розвиватися ситуація ми розповімо пізніше.
Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: nikcenter.org

 

Теги: Будівельна компанія Корабел

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник