Мільйон на встановлення лічильників у будинках Южноукраїнська для фірми-новачка

Криминал

Тендер з ціною понад мільйон виграла фірма, створена два місяці тому.

Департамент інфраструктури міського господарства Южноукраїнської міськради провів тендер на отримання послуг з встановлення лічильників теплової енергії, гарячого і холодного водопостачання в 5 житлових будинках Южноукраїнська з очікуваною вартістю понад 1 млн грн.
Як повідомляється в системі публічних закупівель Prozorro, департамент уклав 5 договорів на виконання робіт з технічного переоснащення інженерних вводів з установкою приладів обліку теплової енергії, гарячого і холодного з приватним підприємством «Науково-виробнича фірма «Эргомера Інвест», яке існує менше двох місяців.
Читати також: Розкрадання грошей на ремонти плавзасобів у Миколаївському порту

Всі роботи за договором повинні бути виконані до 31 грудня 2019 року.

Як повідомляє https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/42817901/, «Науково-виробнича фірма «Эргомера Інвест» була зареєстрована 12 лютого 2019 року в місті Дніпропетровську, по вулиці Кленова, будинок 52. Її засновником є Олександр Тихомиров. Статутний фонд компанії становить 130 тисяч гривень. Вона займається виробництвом інструментів і приладів для вимірювання, тестування та навігації, оптовою торгівлею іншою технікою і обладнанням та ремонту електронного та оптичного устаткування.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: nikvesti.com

 

Теги: Эргомера Інвест

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник