На Мальдівах побудували унікальний еко-готель (ФОТО)

Бизнес и недвижимость

На курорті заборонено використовувати будь-одноразовий пластик

Курорт Kudadoo Maldives відкрили лише 26 грудня. Але, не дивлячись на це, його вже назвали кращим luxury-курортом 2019 року. Він складається з 15 бунгало з однією або двома спальнями, в кожній з яких є приголомшливий вид на океан.

Від безлічі інших розкішних комплексів новий готель відрізняє екологічність: всі будиночки були побудовані з дерева, а на їх дахах встановлені 984 сонячні панелі. Вони повністю забезпечують енергією 50 гостей та 100 співробітників комплексу.

Крім того, на курорті заборонено використовувати одноразовий пластик, включаючи соломинки, пляшки, стаканчики.

Kudadoo знаходиться на приватному острові в атолі Лхавийани в Індійському океані. Щоб туди потрапити, потрібно прилетіти в міжнародний аеропорт імені Ібрагіма Насира, а потім пересісти на приватний гідролітак, який доставить вас на курорт за 40 хвилин.

На Kudadoo допускаються тільки дорослі мандрівники (старше 15 років), але якщо ви вирішите орендувати весь острів, то зможете запросити кого завгодно, незалежно від віку.

В готелі є басейн, тренажерний зал, кімната для занять йогою і медитації, а також ресторан. За такий ексклюзивний відпочинок з турботою про довкілля просять відповідну плату. Бунгало з однією спальнею, заброньоване для двох дорослих, обійдеться від 3400 доларів за ніч, а з двома спальнями для чотирьох осіб – від 4800 доларів за ніч.

Джерело: businessinsider