У центр Києва стягнули силовиків, військових та медиків: частково обмежено рух

Криминал, Общество

У Києві під будівлею Адміністрації президента 9 квітня зібралося значна кількість силовиків Національної гвардії і поліції. Також тимчасово обмежено пересування на одній з вулиць.

Крім цього, чергувати під АП відправили медиків, пише УНН. Такі заходи безпеки пов’язані з запланованої на 17:15 акцією Національного корпусу.

Близько 16:00 кількість автомобілів з військовослужбовцями досягала десяти, а правоохоронців там – майже сотня.

«Тут заплановані масові акції, в цілях безпеки на час їх проведення прохід на вул. Банковій буде обмежений», – повідомила співробітниця поліції.

На сторінці Нацкорпуса у Facebook говориться, що в урядовому кварталі пройде пікет «Вд*ї свинарчукам». Збір учасників призначено біля метро «Арсенальна».

Близько 18:00 на сторінці Нацдружин повідомили, що вони висунулися в бік ГПУ, щоб запитати, де відрубані руки Свинарчуков і коли мародери отримують реальні покарання».

Біля будівлі Генпрокуратури члени Національного корпусу озвучили свої вимоги:

1. Взяти під варту і заарештувати рахунки та майно першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, учасників схеми – Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогозу, керівництво ДК «Укроборонпром», а також директорів всіх державних підприємств, які були учасниками схеми, за вчинені ними злочини.

2. Призначити всім винним в розкраданні оборонного бюджету максимальні строки позбавлення волі з конфіскацією належного їм майна.

3. Оприлюднити матеріали всіх кримінальних проваджень, пов’язаних з розкраданням коштів оборонного бюджету, в частині, яка не відноситься до інформації з обмеженим доступом.

4. Генеральному прокурору щотижня звітувати про стан розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з розкраданням коштів оборонного бюджету.

Далі колони мітингувальників попрямували до будівель СБУ і МВС.

«>

09.04.2019
18:03
Источник